Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia wyższe
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Studia wyższe
Jakie są najlepsze studia wyższe ? Zastanawiamy się z koleżanką na jaki kierunek się wybrać.Co się teraz najbardziej opłaca studiować tak by na tym później zarobić?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2020 13:23 przez Tapikur.)
05-05-2020 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Studia wyższe
Nie możecie patrzeć jedynie na opłacalność kierunku, ale także na wasze zainteresowania i predyspozycje. Przyszłościowe jest programowanie, ale nie każdy będzie się nadawał na takie studia. Teraz często trzeba się kształcić nawet po magisterce. Sam zapisałem się na studia podyplomowe bytom https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html. Uważam, że to dobra inwestycja w siebie.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2020 04:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Studia wyższe
Nauka jest bardzo ważna w naszym życiu. Możliwości wyboru kierunków również jest bardzo dużo. Ciekawym kierunkiem może być np. osteopatia warszawa studia. To medycyna. Jednak wiele osób na nią się jednak decyduje.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2020 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniajarnicka
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Studia wyższe
Moim zdaniem trzeba wybierać kierunki, które dadzą podstawy wybranego zawodu i nauczą nas kreatywnie rozwijać się w pracy. Świat się szybko zmienia, więc musimy umieć się w tym znaleźć. Dla mnie takie kreatywne kształcenie zapewnia Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi.

Moje poprzednie tematy:
01-11-2020 04:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Studia wyższe
Ja chcę zapisać się na kierunek administracja. Rzuciłam studia dawno temu i czuję, że chcę na nie wrócić. Czy ktoś z was studiował po 30-tce? Podobno nigdy nie jest za późno na naukę a wy jak sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
04-11-2020 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Studia wyższe
Studia przede wszystkim powinny odpowiadać zainteresowaniom. Nie ma najlepszego kierunku idealnego dla wszystkich. Ale na pewno jeśli już wybieramy to na sprawdzonych i polecanych uczelniach jak http://www.wseiz.pl w Warszawie. Na takiej uczelni można zdobyć wymarzony zawód.

Moje poprzednie tematy:
11-08-2021 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Studia wyższe
A może coś z zakresu języków obcych? To się zawsze przydaje. Tu https://ult.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/ masz na przykład możliwość podjęcia studiów na kierunku Filologia niemiecka (germanistyka). W mojej ocenie to przyszłościowy kierunek, który daje wiele możliwości. Rzuć okiem - wiem, że u nich masz możliwość podjęcia tych studiów także online.
Moje poprzednie tematy:


24-08-2021 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Studia wyższe
Owszem studia są bardzo ważne. Chociaż wiadomo, że młodym ludziom się wydaje, że bez tego sobie poradzą. Jednakże, jak chce się zdobyć naprawdę dobry zawód, to trzeba przejść przez ten etap. Ja sama teraz zdecydowałam się na studia osteopatyczne i cieszę się, że udało mi się dostać na ten kierunek.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2021 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #9
RE: Studia wyższe
Jestem zdania, że naprawdę warto się uczyć, ale aby móc zapewnić sobie pewny byt należy zdecydować się na studia w dobrej uczelni. Na stronie: https://mum.edu.pl/ jest oferta Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Warto się z nią zapoznać, bo mają szeroki wybór kierunków.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2022 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Studia wyższe
Myślę, że warto, choćby dla samego siebie, ale jeśli chodzi o kasę, to tylko w niekórych zawodachSmile

Moje poprzednie tematy:
02-02-2022 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  studia podyplomowe dajuber 2 234 23-02-2024 01:36
Ostatni post: alicja930
  Studia. Zepsuta. 207 134,754 21-01-2024 20:10
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS