Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Mieszkanie
Na stronie tego dewelopera https://www.humbaka.pl/nasze-inwestycje znajdziecie ciekawe inwestycje. W sprzedaży ma one mieszkania w Trójmieście w naprawdę dobrych lokalizacjach. Idealnie nadają się pod wynajem. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2020 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
Star RE: Mieszkanie
Według mnie mieszkania najlepiej jest szukać za pośrednictwem jakiegoś biura nieruchomości, bo takie firmy na ogół dość dobrze znają rynek. Sam poszukuję mieszkania Wrocław i staram się kierować zwłaszcza ofertami biur nieruchomości.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
04-03-2020 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Mieszkanie
Widzę tutaj sporo przydatnych informacji. Zdecydowałam, że również ja coś od siebie dorzucę. Otóż jakiś czas temu w końcu udało mi się kupić nowe mieszkanie. Długo zwlekaliśmy z zakupem ponieważ zawsze wydawało nam się, że warto jeszcze poczekać. Finalnie na stronie: https://www.profbud.info/ znaleźliśmy propozycję mieszkania. Znajduje się ono w naszej wymarzonej lokalizacji. Obecnie jesteśmy już po wszystkich procedurach związanych z zakupem. Jeżeli rozglądacie się za nowym mieszkaniem to koniecznie zerknijcie na tą stronę. Dla nas ich oferta okazała się być strzałem w 10!

Moje poprzednie tematy:
22-04-2020 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Mieszkanie
Jeśli z rynku wtórnego to tak, biuro będzie w porządku, ale jeśli interesują was nowe mieszkanka to wśród ofert deweloperów najlepiej szukać. I jeśli zainteresowani jesteście nieruchomościami w Krakowie to świetne mieszkania w ofercie sprzedaży ma https://www.superkrak.com.pl/ . Warto się spieszyć póki jeszcze są wolne mieszkania, bo nie wiadomo jak długo to potrwa

Moje poprzednie tematy:
23-04-2020 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Mieszkanie
Przyszedł czas się usamodzielnić i wyfrunąć z gniazda rodzinnego do swojego domu. Także teraz szukam dla siebie przytulnego, niedużego mieszkania w Szczecinie. Przejrzałam już kilka propozycji i znalazłam chociażby deweloper szczecin tomaszewicz.pl , który ma całkiem atrakcyjne oferty. Myślę, że właśnie tam znajdę dla siebie coś wyjątkowego, coś co będzie spełniać moje oczekiwania.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2020 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Mieszkanie
Słuchaj zrób w swoim mieszkaniu pokoje dla studentów Gdańsk tak jak ja. Spłaca Ci to kredyt i jeszcze zarabiasz parę groszy, jest to jakiś sposób na biznes. Polecam takie rozwiązanie, po co mieszkanie ma stać puste.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2020 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Mieszkanie
Tak to jest opłacalna sprawa, ja też o tym myślałam o zakupie mieszkania pod wynajem ale na osiedlu Modern Tower, najfajniejsze są mieszkania z widokiem na morze, na takie chętnych nigdy nie brakuje

Moje poprzednie tematy:
30-05-2020 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,901 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka
  Mieszkanie pawelpruski 53 3,386 22-10-2023 11:07
Ostatni post: venar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS