Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
outsourcing IT
Autor Wiadomość
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: outsourcing IT
Ogólnie to się bardzo opłaca bo może zewnętrznej firmie zlecić różne rzeczy, na przykład sieci lanowe łódź szybko zaprojektują i zrobią, fachowcy robią to lepiej i dużo szybciej niż jakiś informatyk na etacie w firmie

Moje poprzednie tematy:
19-04-2021 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: outsourcing IT
My akurat korzystamy z usług firmy https://www.trustit.pl/bytom/ - Naprawdę polecam, jak na razie kilka miesięcy współpracy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy

Moje poprzednie tematy:
23-08-2021 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: outsourcing IT
A ja zadam pytanie odnośnie "Data Center". Wiadomo, iż centra danych również występują w naszym kraju, zastanawiam się jednak, która firma oferuje najstabilniejsze rozwiązania serwerowe. Chodzi o to, że niektóre globalne marki, mimo ogromnych budżetów, ciągle mają problem ze stabilnością usług, w efekcie czego dostęp do danych może być utrudniony. Z tego co się orientuję, to https://www.sprintdatacenter.pl/ mają solidne DC w Polsce, wykonane zgodnie ze światowymi standardami i jeszcze nie mieli żadnych wpadek, o których można byłoby usłyszeć w szerokim świecie. O innych DC w Polsce się nie wypowiem, bo jakieś doświadczenia mniej przyjazne posiadam i nie będę im niezasłużonej reklamy robić.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2021 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: outsourcing IT
Też jestem zdania, ze korzystanie z uslug zewnętrznych firm, w przypadku Wdrożenie SharePoint i innych, to świetny wybór. Na pewno wyjdzie was to o wiele korzystniej, aniżeli zatrudnienie informatyka na etat.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2021 05:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: outsourcing IT
Według mnie jeżeli szukacie konkretnej pomocy i dużego doświadczenia w zakresie wyboru firmy zajmującej się wykonywaniem zleceń oraz systemów IT to zdecydowanie tutaj mogę polecić, żebyście nawiązali współpracę z https://rits.center/system-it-na-zamowienie/ którzy robią kawał dobrej roboty z zachowaniem najwyższej jakości i terminowości. Czasami nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić z natłokiem prac, ale oni skutecznie nam to wszystko usprawniają. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
29-03-2022 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: outsourcing IT
skoro już mowa o dobrym oprogramowaniu, to moim zdaniem warto tu wspomnieć o programach, które mają za zadanie chronić dane osobowe pracowników czy informacji przez nich przekazywanych. Bardzo interesujący jest ten serwis Sygnalista24.info https://sygnalista24.info/. to narzędzie świetnie sprawdzi się zwłaszcza w dużych przedsiębiorstwach, daje gwarancje bezpieczeństwa i anonimowości przy przekazywaniu informacji ( jest szyfrowany).

Moje poprzednie tematy:
29-03-2022 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Outsourcing Call Center karolina77 3 1,183 13-12-2022 19:08
Ostatni post: Kotar
  outsourcing it pawelpruski 5 1,015 29-09-2022 20:39
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS