Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
instalacja gazowa
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
instalacja gazowa
Ostatnio razem z mężem doszliśmy do wniosku, że trzeba w końcu zamontować instalację gazową do naszego BMW, ponieważ strasznie dużo pali, a benzyna również nie należy do najtańszych.Teraz ciut staniała ale sytuacja wróci do normy i bedzie znów drogo. Myślimy o skorzystaniu z oferty BRC, co o nich sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
15-04-2020 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: instalacja gazowa
Generalnie skoro już jesteśmy przy temacie gazu to stwierdziłam, że podzielę się z Wami moim doświadczeniem w tym temacie. Mowa tutaj o stronie przemysłowej, pozyskiwania tego surowca Otóż jakiś czas temu wspólnie z mężem postawiliśmy na usługi firmy Cryogas to dostawca skroplonego gazu ziemnego LNG. Na ich stronie internetowej: https://www.cryogas.pl/ możecie znaleźć szczegóły na temat oferty. Wybraliśmy ich usługi do zaopatrywania naszych stacji paliw. Oboje uważam, że z perspektywy czasu to była naprawdę świetna decyzja.

Moje poprzednie tematy:
19-04-2020 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: instalacja gazowa
BRC to dobra instalacja. Podzespoły ma dobrej jakości. Wtryski szczególnie ludzie chwalą. Poczytaj w necie jest sporo na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2020 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: instalacja gazowa
Instalacja gazowa zawsze taniej wyjdzie niż benzyna czy ropa. Także założenie BRC jest dobrym pomysłem. Jest co prawda koszt założenia ale koszt tankowania od razu się zmniejsza i widać kasę w portfelu.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2020 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: instalacja gazowa
W takim razie, skoro szukacie profesjonalistów to najpierw zachęcam do odwiedzania strony http://crowdthinks.pl/instalacja-gazowa-...ego-sluzy/ żebyście wiedzieli do czego służy taka instalacja, a dopiero później będziecie mogli wybrać specjalistów, którzy przeprowadzą szybki i skuteczny montaż.

Moje poprzednie tematy:
06-01-2023 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: instalacja gazowa
Szczerze? Przy obecnych cenach benzyny również się nad tym zastanawiam. Niemniej, najpierw muszę odwiedzić Serwis Lamborghini Lublin, a następnie zapytam mechaników, czy istnieje taka możliwość. W sumie jakby udało się auto przerobić, to w perspektywie roku sporo bym zaoszczędziła. Chociaż zastanawiam się, ile przy inflacji kosztuje teraz taka usługa.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2023 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS