Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na wakacje
Autor Wiadomość
JoannaPk
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Plany na wakacje
Ja w zeszłym roku byłam w Łebie. W tym roku również się tam wybieram ze względu na piękną i piaszczystą plażę. W tym roku również skorzystam z bazy noclegi Łeba, aby znaleźć piękny domek blisko morza. Co roku korzystam z tej stronki i nigdy się nie zawiodłam. Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
21-04-2016 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 475
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Plany na wakacje
w tym roku wybywam bardzo bardzo daleko. To będzie moja pierwsza podróż poza Europę, wybrałam Tajlandię. wyczajone tanie loty do bangkoku okazały się bardzo przydatne, skorzystałam ze strony https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Bangkok-BKK/ i udało mi się troszkę zaoszczędzić.

Moje poprzednie tematy:
22-04-2016 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Plany na wakacje
Ja jeszcze jakiś szczególnych planów nie mam jednak na pewno pojaddę całą rodziną. Wiele osób też polecało mi zakup takich http://www.siband.pl/ opasek na rękę dla dzieci by zwiekszyć ich bezpieczeństwo. Według mnie to super opcja Smile

Moje poprzednie tematy:
23-04-2016 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Plany na wakacje
Może nad morze? Wydaje się to niezłym pomysłem, szczególnie jeśli chodzi o dzieciaki. Myślę o łeba noclegi - Łeba to fajne miejsce, wiele osób mi poleca. A wy co polecacie?

Moje poprzednie tematy:
24-04-2016 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kitowska
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Plany na wakacje
Wakacje bez morza, plaży to nie wakacje Wink Ze znajomymi co roku jedziemy na kilka dni nad morze, w ubiegłym roku było Władysławowo, a w tym roku będzie Łeba. Wszystko mamy już zaplanowane, teraz tylko czekamy do lipca. Wolny domek znaleźliśmy w ośrodku Krzysztof http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/66,1510,...kempingowe Do morza nie będziemy mieli daleko, oby tylko pogoda była ładna.

Moje poprzednie tematy:
    29-04-2016 12:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    eDom
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Plany na wakacje
    Wszystkie osoby, które jeszcze nie mają planów na wakacje, namawiamy na Portugalię Smile Spokój, turystów zdecydowanie mniej niż na Bałkanach, więc można spokojnie wypocząć. Noclegi oczywiście można znaleźć u nas http://www.edom.pl/noclegi/pt/portugalia Do wakacji jeszcze trochę czasu, więc macie możliwość przejrzenia wszystkich ofert Smile

    Moje poprzednie tematy:
      01-05-2016 19:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kris12
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,101
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Plany na wakacje
      Zajrzyjcie sobie na portal Łeba noclegi i sprawdźcie sobie ofertę noclegów nad morzem. Prezentuje się naprawdę nieźle. Myślę, że w tym roku właśnie tam warto się wybrać.

      Moje poprzednie tematy:
      01-05-2016 23:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      darek95
      Member
      ***

      Liczba postów: 57
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Plany na wakacje
      (04-04-2016 11:38)karolina_61866 napisał(a):  Ja odwiedzę Rumunię z Wytwórnią wypraw. Bezpiecznie i w bardzo dobrej kwocie. Sybin- miasto artystów, place starego miasta połączone wieżami i schodami, Hunedoara- średniowieczne zamczysko, dawne rzymskie miasto prowincji- Dacji- Kluż Napoca- centrum życia Transylwanii, mroczna katedra prawosławna. Sapanta- wesoły cmentarz- malowane i rzeźbione nagrobki ze scenami z życia zmarłych, rzeźbione w drewnie wioski, bramy, kapliczki, cerkwie- Barsana, Ieud, Bogdan Voda, Sygiet Marmoroski- synagoga, magistrat. Te miejsca szczególnie chce zobaczyć

      Brawa za wybór! Pozwolę sobie zapytać, czym się kierowałaś dokonując takiego, a nie innego wyboru? Ktoś Ci polecił czy czytałaś jakieś opinie? Zresztą nie ma to większego znaczenia, najważniejsze jest dokonanie odpowiednio wyboru. Tak się zastanawiam czy o czymś nie zapomniałaś wymieniając atrakcje, ale chyba nie. Na koniec takie małe pytanie. Nie możesz się doczekać, kiedy zobaczysz...?

      Moje poprzednie tematy:
      02-05-2016 11:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zosienka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,758
      Dołączył: Feb 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Plany na wakacje
      Ja co roku jeżdżę w góry lub okolice Smile W tym roku znalazłam niedrogie noclegi Rabka Zdrój i myślę, że właśnie tam pojadę na letnie wakacje. W górach jest pięknie i zimą i latem Smile

      Moje poprzednie tematy:
      11-05-2016 14:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Rondel bez ości
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Plany na wakacje
      Ja w tym roku planuję wypad nad morze. Nie chcę jechać do większych ośrodków nadmorskich (szczerze nie cierpię tego okropnego tłoku i hałasu, nie wspominajac o braku miejsc na plaży), więc pomyslałam, że Sztutowo będzie dobrą opcją na miło spędzony czas - z jednej strony będzie mniej ludzi, z drugiej nie powinno być tak wyludnione. Póki co przegladam oferty z pokojami do wynajęcia i zasadniczo waham sie nad dwiema opcjami:

      1) Opcja nr. 1 - skromniej, ale taniej (konkretnie o to mi chodzi: http://nocujznami.pl/obiekt/pokoje-u-wiki)

      2) Opcja nr. 2 - na wypasie, ale za spory hajs (http://nocujznami.pl/obiekt/lazurowy-dw%...%82tykiem)

      Nadal mam dylemat co wybrać Tongue

      Moje poprzednie tematy:
        20-05-2016 10:27
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS