Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Body niemowlęce
Autor Wiadomość
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Body niemowlęce
Ostatnio zauważyłam, że w większości sklepów dziecięcych, towar jest identyczny, jakby brali wszystko z jednej hurtowni, przez to ciężko jest znaleźć coś ciekawego i oryginalnego, zwłaszcza jeśli chodzi o ubranko na prezent. Gdzie waszym zdaniem dostanie się najładniejsze body niemowlęce?

Moje poprzednie tematy:
02-04-2020 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Body niemowlęce
Też się z tym spotkałam, jednak jest na to prosty sposób, a mianowicie sklepy internetowe. Tam wybór Cię nie ogranicza, a jak polskie wzorki Ci nie odpowiadają, to możesz nawet zamawiać z zagranicy bez problemu i dojdą w ciągu kilku dni Wink

Moje poprzednie tematy:
03-04-2020 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Body niemowlęce
No tak, tylko potem może się okazać niespodzianka z rozmiarem (jak jest za duże, to nie ma problemu, bo przecież podrośnie, ale gorzej, jak przyjdzie za małe), dlatego ja zwykle trochę obawiam się kupować ubrania online.

19-04-2020 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Body niemowlęce
To raczej nie jest większy problem, bo w każdym sklepie masz czas na zwrot produktu, więc jeśli coś Ci nie odpowiada, to po prostu piszesz do sklepu i po sprawie. Niektóre sklepy mają również szczegółowo podane rozmiary w cm, więc możesz zmierzyć czy dany rozmiar będzie na pewno odpowiedni i to jeszcze przed zakupem. Ostatnio ładne body z napisami znalazłam na https://moocha.pl/

25-04-2020 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS