Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble kuchenne
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,512
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble kuchenne
Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2020 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble kuchenne
Produkcję, projekt i wyposażenie kuchni masz w Solarz krakowskim. Z moich doświadczeń wynika, że podchodzą kompleksowo do sprawy aranżacji wnętrz. Nawet pomagają w dodatkowej dekoracji nieruchomości na życzenie. Własna produkcja to zdecydowanie duży plus i jako klient masz większą kontrolę nad procesem zamawiania mebli. Podpowiedzą ci, jakie materiały masz do dyspozycji, co nie ograniczy jakości. Montaż w cenie i sporo usług dodatkowych, więc polecam sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2020 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble kuchenne
Dla mnie najważniejsza była funkcjonalność. Natomiast żona zwracała uwagę na estetykę mebli kuchennych. Razem dobraliśmy perfekcyjny zestaw mebli od polskiego producenta https://polskiemebledokuchni.pl/zestawy-mebli-do-kuchni. Mamy meble ze środkowego zdjęcia poglądowego. Jak widzicie jest sporo miejsca do przechowywania. Oboje z żoną jesteśmy pasjonatami gotowania, więc potrzebowaliśmy sporo miejsca na przyprawy i sprzęty Wink

Moje poprzednie tematy:
11-04-2020 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble kuchenne
A co powiecie na meble kuchenne na zamówienie? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-olesnica/, że można takie zestawy mebli kuchennych zamówić na przykład w firmie SMOLIS MEBLE, która może pochwalić się już całkiem długa obecnością na rynku Wink

Moje poprzednie tematy:
13-01-2021 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble kuchenne
(31-03-2020 10:07)elacara napisał(a):  Produkcję, projekt i wyposażenie kuchni masz w Solarz krakowskim. Z moich doświadczeń wynika, że podchodzą kompleksowo do sprawy aranżacji wnętrz. Nawet pomagają w dodatkowej dekoracji nieruchomości na życzenie. Własna produkcja to zdecydowanie duży plus i jako klient masz większą kontrolę nad procesem zamawiania mebli. Podpowiedzą ci, jakie materiały masz do dyspozycji, co nie ograniczy jakości. Montaż w cenie i sporo usług dodatkowych, więc polecam sprawdzić.
Z doświadczenia wiem, że najlepsze są meble na wymiar. Jakbyście potrzebowali korzystnej oferty, to zorientujcie się w firmie DynarekMeble .

Moje poprzednie tematy:
13-01-2021 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble pawelpruski 10 1,358 08-04-2024 19:14
Ostatni post: dajuber
  fronty kuchenne fatyka 6 437 22-01-2024 22:13
Ostatni post: devlin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS