Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki - opinie?
Autor Wiadomość
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Kosmetyki - opinie?
tak ceny sa wysokie ale mozna cos sobie znalezc albo polowac na promocje, na notino teraz z kodem notino 15 sa rabaty https://www.notino.pl/estee-lauder/?exp=estee%20lauder

Moje poprzednie tematy:
26-09-2022 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyszunia
Senior Member
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Kosmetyki - opinie?
o kurczaczek faktycznie promki fajne Big Grin az mnie boli serce ze konto pustkami swieci bo juz bym brala haha

Moje poprzednie tematy:
27-09-2022 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Kosmetyki - opinie?
Mając maluszka w domu trzeba się przygotować na wszelkiego rodzaju otarcia i podrażnienia skóry. Najczęstszym problemem jest pieluszkowe zapalenie skóry i wiele osób zastanawia się, jak sobie z tym poradzić. Z tego co widziałam, to na stronie tego portalu https://sudocrempolska.pl/pieluszkowe-za...im-radzic/ można znaleźć bardzo ciekawe zastosowania kremu Sudocrem, więc jeżeli jesteście zainteresowani tego typu produktem, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będzie ci tego żałować.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2022 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Kosmetyki - opinie?
Kiedyś używałam, teraz na razie nie używam lakierów hybrydowych, bo na moich paznokciach się nie trzymają. Mam je dość łamliwe i znajoma poleciła mi odżywkę 8w1 Total Action od Eveline. Dzisiaj pierwszy dzień z niej skorzystałam i mam nadzieję, że po 10 dniach efekty będą rewelacyjne, jak obiecuje producent!

[Obrazek: 262789369-425141335729022-134549574923207374-n.jpg]

Moje poprzednie tematy:
07-10-2022 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Kosmetyki - opinie?
zgadzam się, tez lubię odżywki z Eveline, są niedrogie a naprawdę fajne pod kątem jakości. U mnie dobrze sprawdza sie też ta olejkowa wcierka z nowej linii Med+. Pielęgnuje i wzmacnia paznokcie a do tego działa zmiękczająco na skórki.

[Obrazek: 58acff00ca88.jpg]

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Kosmetyki - opinie?
A stosowaliście już może ten krem na łuszczycę https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml ? Z tego co widziałam to posiada on dosyć dobre opinie, ogólnie ma on dobre działanie nawilżające i odżywiające, więc może akurat przypadnie wam on do gustu

Moje poprzednie tematy:
18-01-2023 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,200
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Kosmetyki - opinie?
Polecam szczerze w poszukiwaniu świetnych kosmetyków zajrzeć na stronę https://care4skin.pl/problemy-skory/oczyszczanie-skory. Realizują oni swoje cele, które ukierunkowane są na zadowolenie klienta z oferowanych dermokosmetyków. Zakres ich działania zaczyna się już od konsultacji przez dobór odpowiedniego kosmetyku aż po sprzedaż odpowiedniego produktu. Taki sposób podejścia do obsługi pozwoli ci uniknąć błędów w stosowaniu niewłaściwych preparatów.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2023 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Kosmetyki - opinie?
Z tego co słyszałam to dosyć dobrym rozwiązaniem jest jednak kolagen do picia na włosy . Od niedawna moja znajoma go stosuje i faktycznie chwali sobie jego działanie, dodatkowo kolagen posiada też bardzo dobry skład co jest również ważne

30-03-2023 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Kosmetyki - opinie?
A zobaczcie sobie również tutaj https://mania-perfum.pl - jakie są dostępne propozycje kosmetyków. Bo ja przykładowo zauważyłam, że tam można kupić naprawdę dobre produkty i w konkurencyjnych nawet cenach, także super... Według mnie warto byłoby tam się rozglądnąć.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2023 14:22 przez jjusti18.)
30-04-2023 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Kosmetyki - opinie?
Myślę, że korzystanie z zaawansowanych technologicznie produktów kosmetycznych może być skutecznym sposobem na zadbanie o swój wygląd. Na stronie https://www.yoskine.com/ są informacje o preparatach od Yoskine. Czy ktoś z Was miał już okazję wypróbować takie produkty i może podzielić się swoim zdaniem na temat ich skuteczności?

Moje poprzednie tematy:
    20-05-2023 17:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie kosmetyki?? darianna 42 26,440 06-03-2024 01:07
    Ostatni post: Areni
      W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? olajamroz 5 793 25-10-2023 10:38
    Ostatni post: reversa

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS