Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
samodzielna wymiana klocków
Autor Wiadomość
ignoreland
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
samodzielna wymiana klocków
Cześć Wam!
U mnie końcówka ferii - więc postanowiłem nieco pogrzebać przy aucie, żeby mnie nie zawodziło. Wprawdzie to stare, a ojcu będę je spłacał jeszcze długo, ale było warto!
No i po ostatniej jeździe stwierdziłem że przyda się wymienić klocki hamulcowe - części już mam, ale nie wiem czy poradzę sobie z ich wymianą... Nigdy wcześniej tego nie robiłem, a na mechanika aktualnie średnio mnie staćConfused
Myślicie, że poradniki internetowe są na tyle dokładne, że sobie poradzę, czy lepiej nie ryzykowaćHuh

Moje poprzednie tematy:
20-02-2020 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: samodzielna wymiana klocków
Mnie pomógł warsztat Autojózefów, ponieważ jak na mechanice samochodowej całkowicie się nie znam. Dlatego jeśli już coś się psuje to zlecam to specjalistom.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2020 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: samodzielna wymiana klocków
Klocki hamulcowe, jak i wiele innych części wymienia się w samochodach całkiem łatwo, choć wiele zależy tutaj od konkretnej marki oraz modelu. Jeśli będzie ktoś również zmieniał katalizator, to polecam zdecydować się na skup katalizatorów Chrzanów, bo daje sporo pieniędzy. Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
02-03-2020 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina1918
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: samodzielna wymiana klocków
Bardzo dobrze, że dbasz o swój samochód. Dzięki rutynowym przeglądom i systematycznym wymianom wyeksploatowanych części unikniesz późniejszych problemów i bardziej kosztownych napraw. Jeśli masz jakieś wątpliwości to też zawsze wato poszukać informacji w sieci. Mnóstwo jest rzetelnych artykułów na ten temat, np. tu: https://ucando.my-free.website/baza-wied...-wykonywac.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2020 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: samodzielna wymiana klocków
Jestem mechanikiem i nie takie rzeczy poprawiałem ;d . Były i takie osoby, które wymieniały osobno takie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/jaki-o...yni-biegow oleje i źle coś narobiły i ponownie koszta musieli opłacać. Mówię wam, kosmos. Osobiście jestem zdania, że tak niestety często jest. Chcesz oszczędzić, a wydajesz więcej.

Moje poprzednie tematy:
20-03-2020 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana chłodnicy TomaszS 3 2,055 21-06-2023 13:31
Ostatni post: zosienka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS