Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie obrazów
Autor Wiadomość
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Malowanie obrazów
Hejka. Ostatnio bardzo polubiłam różnego typu malowanie i tak się zastanawiam jak to jest namalować własny obraz. Więc postanowiłam zobaczyć jak to jest. Tylko od czego by tu zacząć malować taki obraz, czy są jakieś tego reguły? Informacji na ten temat szukałam w internecie i tak znalazłam ten link https://zrobionerecznie.pl/Malowanie-obr...c-co-kupic Dzięki niemu dowiedziałam się czego konkretnie do tego będę potrzebowałam i jak się w ogóle do tego zabrać

Moje poprzednie tematy:
18-02-2020 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Malowanie obrazów
Ja bym chciała nauczyć się malować, ale nie wiem, czy mam do tego zdolności. Na początek chyba spróbuję takiego malowania po numerach https://www.taniomania.pl/t/malowanie-po-numerach . Jeśli mi się uda stworzyć takie dzieło to myślę, że może później coś zdziałam samodzielnie. Te obrazy są bardzo ładne i nie są drogie. Nawet pomyślałam, że sprawdziłyby się jako prezent dla kogoś z jakiejś okazji.

Moje poprzednie tematy:
11-06-2020 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Malowanie obrazów
Ja kocham sztukę i obrazy, a moim ulubionym artystą malarzem jest rembrandt van rijn. Jego dzieła są moim zdaniem naprawdę niesamowite Wink Bardzo lubię między innymi obraz "Burza na Morzu Galilejskim".

Moje poprzednie tematy:
06-02-2022 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Malowanie obrazów
Ale przecież dzisiaj w Polsce też jest wielu artystów, którzy tworzą na co dzień. Trzeba tylko zainteresować się takimi osobami i zorientować się, gdzie moglibyście zaopatrzyć się w ich dzieła. Ja słyszałem, że odbywają się różnego rodzaju aukcje sztuki młodej. Na stronie https://www.galeriaxanadu.pl czytałem o tym więcej i czuję, że chciałbym się tam kiedyś wybrać. Ciekawi mnie, jak to wygląda w praktyce i czy faktycznie jest taki klimat. Jeśli ktoś z Was już tam był, to z chęcią dowiem się, jak to wspominacie.

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2022 15:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Malowanie portretów czarneszpilki 2 2,328 23-05-2023 12:37
    Ostatni post: monikabert90
      system zawieszeń obrazów Abrasiveas 2 1,155 20-03-2023 00:12
    Ostatni post: monikabert90

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS