Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proste włosy
Autor Wiadomość
evelinka23
Member

Liczba postów: 65
Reputacja: 0
Status: Offline
proste włosy
jakiś czas temu miałam okazję wprowadzić do mojego salonu kosmetyki Amazon Keratin, są rewelacyjne i już mam wiele chętnych klientek na zabiegi keratynowe Amazon Keratin - jest to innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w salonach fryzjerskich i polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa, efekt wygładzonych, prostych i lśniących włosów. Polecam wszystkim, do salonów jak i dla osób pragnących wygładzić i wyprostować na długo swoje włosy Big Grin

Moje poprzednie tematy:
14-02-2020 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Senior Member

Liczba postów: 335
RE: proste włosy
A czy taki zabieg nie obciąża włosów? Jak to na dłuższą metę wygląda? Nie wiem czy nie lepiej osobom którym marzy się odmiana wizualna będzie jak przemyślą zakup peruki https://perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/ . W ten sposób mogą uzyskać wymarzoną fryzurę bez obciążania swoich własnych włosów

Moje poprzednie tematy:
17-03-2020 16:40
Karo29
Senior Member

Liczba postów: 307
Status: Online
Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, jakie efekty możecie uzyskać poprzez wizyty w dobrych salonach. Jeśli zależy Wam na świetnym wyglądzie, to powinniście zajrzeć do https://www.laurentlublin.pl/ i samemu się przekonać, w jaki sposób warto podejść do tego tematu. To bardzo ciekawa sprawa, pomyślcie nad tym.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2020 14:59
hutkowa
Member

Liczba postów: 71
Ja sobie robiłam zabieg keratynowy na włosy w Magii Blondu na Wilanowie, warto było. Włosy są super gładkie, proste, wyglądają bardzo zdrowo. Na pewno zrobię ponownie.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2020 00:26
Odpowiedz