Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foteliki dziecięce
Autor Wiadomość
aleksandraa
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Foteliki dziecięce
Czasem dobrze jest przeglądać ogłoszenia lokalne. Zawsze można coś ciekawego w niewielkiej cenie znaleźć dla siebie do domu jak i do samochodu.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2021 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Foteliki dziecięce
W takim razie jeżeli przyszedł moment na poszukiwania dobrej jakości w zakresie fotelika samochodowego to ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Recaro Kids u których będziecie mogli znaleźć model Salia 125 https://www.recaro-kids.pl/salia-125.html z pomocą którego jest możliwy obrót fotelika o 360 stopni i jednocześnie świetnie się sprawdza od urodzenia aż do 7 lat. Naszej córci jest wygodnie, a my możemy być spokojni o jej bezpieczeństwo.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2023 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inka
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Foteliki dziecięce
Warto też rozważyć zakup alternatywy do fotelika dla starszych dzieci, która ułatwia przewożenie dziecka w aucie w chwili gdy nie mamy do dyspozycji fotelika. Takim innowacyjnym urządzeniem jest Smart Kid Belt, który posiada homologacje i atesty. Niestety jako innowacja w dobrej cenie jest poddawane różnym działaniom o czym można przeczytać w artykule https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to-s...-w-ue.html

Moje poprzednie tematy:
14-03-2023 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Foteliki dziecięce
Fotelik już mam, ale teraz szukam spacerówki dla swojej pociechy. Bardzo trudny jest to wybór, tym bardziej że mieszkam na wiosce. Bardzo spodobał mi się Cavoe Moi+. Co o nim myślicie?

Moje poprzednie tematy:
30-03-2023 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Foteliki dziecięce
Z tego co ja zauważyłam, rodzice też wybierają często model MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/avionau...GreyMax.01 . Przede wszystkim widać, że ten model jest starannie wykonany. Posiada on pozytywną ocenę testu ADAC, można go swobodnie regulować. Mnie ten model naprawdę zachęca do zakupu. Zwłaszcza, że nawet i konstrukcja jest lekka, i łatwo dziecko przetransportować.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2023 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziecięce kurtki laik66 1 490 15-05-2023 19:00
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS