Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z trądzikiem
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Problem z trądzikiem
Ratujcie, bo już nie daje sobie rady. Mam uporczywy trądzik, którego podleczają tylko kwasy i zabiegi u kosmetyczny. Wszelkie antybiotyki, retinoidy i inne leki w ogóle na mnie nie działają. Dermatolog rozkłada ręce (a to już czwarty w mojej „karierze”) i mówi, że jestem ciężkim przypadkiem. Zauważyłam, że z wiekiem po trądziku zaczynają mi zostawać coraz większe blizny i niedługo będę się borykać i z pryszczami i z bliznami. Już nie wiem co robić. Sad(

Moje poprzednie tematy:
24-01-2020 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Problem z trądzikiem
Robiłam u dr Lenartowicz w Katowicach, tak zresztą, jak moja koleżanka, tylko że ona miała tam robione zabiegi na trądzik, którego nie mogła się przez wiele lat pozbyć. Obie jesteśmy zadowolone, więc jeśli ktoś mnie pyta jakiegoś lekarza medycyny estetycznej mogę polecić, to właśnie zawsze polecam doktor Lenartowicz.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2020 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Problem z trądzikiem
Znam to! Ja miałam ogromny problem z trądzikiem i nic nie pomagało. DOpiero jak się wybrałam na zabiegi laserowe - https://klinikamiracki.pl/alma-harmony-acne/ Żałuje że tak późno się o nich dowiedziałam, bo naprawdę buzia wygląda teraz bardzo ladnie

Moje poprzednie tematy:
21-02-2020 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Problem z trądzikiem
Sama nie miałam większego problemu z trądzikiem, ale moje znajome już tak. Słyszałam, że dużą poprawę daje octenisept na trądzik. Może spróbujcie tego preparatu? Szczególnie, że z tego co czytam to inne metody, te bardziej i te mniej domowe, zawodzą.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2020 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Problem z trądzikiem
Jak kosmetyki nie działają to może wina hormonów? A mówiłaś ginekolowi że tak się męczysz? Bo moja siostra miała podobnie i cera wróciła do normy po tym jak zaczęła stosować antykoncepcje. Lekarz jej belarę przepisał. W wielu aspektach pigułki pomagają, nie tylko na skórę ale też na bolesne miesiączki

Moje poprzednie tematy:
02-03-2020 01:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Problem z trądzikiem
Nie wierzę, że dermatolog nie umie sobie poradzić z trądzikiem. Może po prostu zmień lekarza.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2020 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Problem z trądzikiem
Można też skorzystać z usług medycyny estetycznej. Np. na http://www.elite.waw.pl jest dostępna oferta klinki w Warszawie. Dają możliwość skorzystania z laseroterapii, która ma sporo pozytywnych opinii jeśli chodzi o trądzik.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2020 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tereska087
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Problem z trądzikiem
Trądzik niestety bardzo trudno jest zwalczyć samodzielnie. W bardziej trudnych przypadkach zdecydowanie lepiej oddać się w ręce profesjonalnej kosmetyczki i udawać się regularnie na odpowiednio dobrane zabiegi kosmetyczne - https://jadoreinstytut.com/warszawa Już po kilku wizytach widać ogromną różnicę w wyglądzie i stanie zdrowia cery. Do tego oczywiście trzeba zmienić dietę oraz dobierać odpowiednie kosmetyki.

Moje poprzednie tematy:
    24-03-2020 14:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nina18
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 277
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Problem z trądzikiem
    Problemem może być też zła dieta. Np. jedzenie dużej ilości cukry może powodować trądzik. Np. na https://polski-blog-medyczny.pl/ jest sporo ciekawych artykułów i porad. Warto zobaczyć i poczytać.

    26-03-2020 16:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Problem z trądzikiem
    Wiecie co mi najbardziej pomogło własnie na tradzik? pigułki anty! Leczyłam się u tylu dermatologów i żaden nic nie potrafił zalecić... Dopiero jak zaczęłam stosować antykoncepcję vines, żeby się zabezpieczać przed niechciana ciąża to tradzik zniknął całkowicie

    Moje poprzednie tematy:
    05-04-2020 16:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Problem ze zmarszczkami marxel 175 84,065 15-03-2024 21:39
    Ostatni post: patisia78
      Problem z żylakami. hanikka 60 25,201 19-12-2023 21:04
    Ostatni post: Konstancja99

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS