Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Higiena jamy ustnej?
Autor Wiadomość
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Higiena jamy ustnej?
Jakich produktów używacie do higieny jamy ustnej? Na https://www.domowystomatolog.pl/product-...y-GUM.html dostępny jest płyn do płukania jamy ustnej, który pielęgnuje dziąsła. Czy ktoś z Was może go stosuje? A jaką pastę używacie?

Moje poprzednie tematy:
22-01-2020 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Higiena jamy ustnej?
A czy pojawiły Wam się kiedyś afty w ustach? Dlaczego takie afty powstają? Czy jest to związane z brakiem higieny? Macie jakieś skuteczne sposoby na leczenie takich aft?

Moje poprzednie tematy:
25-01-2020 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Higiena jamy ustnej?
Warto wiedzieć, że w aptekach bez recepty można dostać różne żele stomatologiczne. Polecam wejść na stronę https://www.aptekagalen.pl/zele-stomatologiczne, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór takich produktów.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2020 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Higiena jamy ustnej?
Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2020 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #5
RE: Higiena jamy ustnej?
Płynów do płukania jamy ustnej używam różnych, ale zazwyczaj kupuję je w aptece. Jeśli chodzi o pastę do zębów to mam taką specjalną zapobiegającą paradontozie. Poza tym staram się chodzić do dentysty na przeglądy. Teraz zamierzam zmienić lekarza i przyjaciółka poleciła mi klinikę Dental Pro w Gdyni Pogórze. Dysponują nowoczesnymi instrumentami w leczeniu i stosują nowoczesne technologie.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2020 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Higiena jamy ustnej?
Warto regularnie chodzić do dentysty - nawet jesli wydaje nam się że wszystko jest ok. Jesli chodzi o Krakow to jest tutaj kilka sprawdzonych takich gabinetów stomatologicznych, w których można skorzystać z usług doświadczonego dentysty chirurga. Od siebie polecam tutaj doktor Świątkowską (gabinet znajduje się na Podgórzu). To bardzo dobra stomatolog, jest dokładna i każdy zabieg wykonuje praktycznie bezboleśnie.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2020 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Higiena jamy ustnej?
Ja ograniczam się do szczotkowania zębów 2x dziennie, a później płuczę jamę ustną płynem. Na wszelkie podrażnienia dziąseł stosuję żel Oreel, który koi zaczerwienienie i podrażnienie dziąseł.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2020 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Higiena jamy ustnej?
Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, bo przy zaniedbaniu możemy narazić się na różne problemy. Najgorzej upilnować dzieci, bo samo mycie zębów to mało. A że mam dzieci o bardzo zaintesował mnie arttykuł afta u dziecka W którym znalazłam przyczyny aft nawracających u dzieci oraz sposoby leczenia. Nie miałam pojęcia że w okresie leczenia należy dziecku podawać pokarmy rozdrobnione, zblendowane i jałowe, czyli pozbawionych przypraw. Bardzo dobry artykuł.

Moje poprzednie tematy:
07-01-2021 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Higiena jamy ustnej?
Rzeczywiście w niektórych przypadkach samo mycie zębów to zdecydowanie za mało, trzeba i postawić na poważniejsze kroki. Na konkretne problemy z zębami stosujcie konkretne sposoby, produkty. Sprawdźcie sobie tak proponowane na stronie https://www.sunstargum.com/pl/produkty/t...letki.html tabletki na nieświeży oddech. Takie problemy są bardzo uciążliwe, coś mogę o tym niestety powiedzieć. Ważna też będzie tu oczywiście dieta.

Moje poprzednie tematy:
    26-01-2021 13:30
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Higiena jamy ustnej?
    Podsyłam ciekawy i pomocny artykuł w którym wyjaśniają najważniejsze kwestie jak dbać o uzębienie https://www.icono-kreatywni.pl/dbanie-o-...-pamietac/

    Moje poprzednie tematy:
    08-04-2022 13:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS