Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak chronić się przed chorobami stawów
Autor Wiadomość
JanuszKa
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak chronić się przed chorobami stawów
Myślicie, że można się uchronić od chorób stawów w przyszłości? Czytając sobie o dolegliwościach tutaj https://www.hyalutidin.pl/dolegliwosci-p...matycznymi zacząłem się zastanawiać, czy można przed tym uchronić swój organizm. Zna ktoś jakieś sprawdzone sposoby na to?

Moje poprzednie tematy:
09-01-2020 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak chronić się przed chorobami stawów
W starszym wieku dolegliwości zwiazane ze stawami,kregoslupem i nie tylko zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz za mlodu duzo pracowal na budowie i przeciazal plecy oraz stawy. No i iestesy wraz z wiekiem zaczal byc mniej samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku. Poza tym rehabilitantow mają pod reka a to dobre rozwiazanie.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2020 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak ważna jest klimatyzacja ? karumas 5 431 29-03-2024 13:08
Ostatni post: dajuber
  Kriolipoliza - Jak się przygotować i co robić po zabiegu? Meggem 1 129 06-03-2024 02:37
Ostatni post: Areni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS