Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie migreny
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Leczenie migreny
Jest tyle sposób na leczenie różnych chorób, a mam wrażenie, że migrena wciąż jest nieuleczalna. Możecie pomóc mi z jakimiś skutecznymi sposobami na nią? Jak sobie radzicie? Wiem, że wiele osób ma teraz kłopot z tą chorobą przez stres i szybkie tempo życia.

Moje poprzednie tematy:
06-01-2020 01:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Leczenie migreny
Uważam, że migrena niestety skutecznie potrafi zepsuć nawet najlepszy dzień. Odbiera chęć do robienia czegokolwiek, a czasem jeszcze dodatkowo powoduje kłopoty w pracy i codziennym życiu. Trzeba coś z tym zrobić, dlatego ja właśnie czytam sobie na stronie https://migrena-botulina.pl/ o zwalczaniu migreny toksyną botulinową. Świetne informacje można tutaj wyczytać.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2020 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Leczenie migreny
Jeśli jest to uporczywy problem, to rzeczywiście, należałoby iśc z tym do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
22-01-2020 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Leczenie migreny
Sprawdziłam sobie na podanej stronie, że lekarz Piotr Szymański z powodzeniem stosuje tą metodę, ale wielu pacjentów gwarantuje bardzo dobre efekty, po zabiegu z użyciem toksyny botulinowej. Zaciekawiło mnie jednak, w jaki sposób jest to wprowadzane i dowiedziałam się, że podawanie toksyny polega na ostrzykiwaniu odpowiednich miejsc na głowie i podobno ma to być mało odczuwalne przez pacjenta.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2020 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Leczenie migreny
Widzę, z tego, co podesłaliście, że wspomniana toksyna botulinowa to bardzo dobry pomysł. słyszałam już ogólnie o dr Szymańskim i super, że można wykonać taki zabieg pod okiem specjalisty. Z tego co czytałam, to z każdym zabiegiem działanie toksyny jest lepsze, ale już po pierwszym razie są efekty. Czy to prawda? Leczenie toksyną botulinową w 80% przypadków zmniejsza migreny, a w 50% z tego, redukuje zupełnie.

28-01-2020 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Leczenie migreny
Muszę przyznać, że każdy kto cierpi na migreny wie, jak bardzo jest to uciążliwy ból. Sama przez dłuższy czas cierpiałam i nie umiałam sobie z tym poradzić, aż w końcu trafiłam na Sumatriptan SUN we wstrzykiwaczu, który całkowicie zmienił zmienił moje życie z migreną. Jeżeli przez nie spotkaliście się z tym lekiem, to więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie http://www.migrena.mededu.pl, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani

Moje poprzednie tematy:
25-05-2022 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Leczenie migreny
Nie wiem jak was, ale mnie już dobijają kolejki na NFZ. Uważam, ze lepiej leczyć się prywatnie. Dlatego rozważam wykupienie pakietu medycznego w https://polmed.pl/placowki/ Dla siebie i bliskich. Mielibyśmy bezproblemowy dostęp do lekarzy w krótkim czasie.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2022 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Leczenie migreny
Cześć. Migrena może skutecznie wyłączyć cię z życia. Niestety nie jest to tylko jeden dzień. Chociaż muszę przyznać, że pierwszy jest najgorszy. Ból nie do wytrzymania. W kolejnych jesteś po prostu zdezorientowany i zmęczony. Bardzo pomaga leczenie migreny klinika Colibri https://www.colibriclinic.net/ je oferuje.

Moje poprzednie tematy:
07-07-2022 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  leczenie depresji Jankowiak 26 8,178 11-10-2023 10:30
Ostatni post: ninjaa
  Leczenie alkoholizmu laik66 10 452 06-10-2023 09:11
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS