Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaoczne studia
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zaoczne studia
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjn...320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych

Moje poprzednie tematy:
19-12-2019 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zaoczne studia
Jeśli poważnie podchodzimy do zdobywania wykształcenia i jednocześnie pracujemy zawodowo, studia zaoczne są najlepszym wyjściem. Poziom nauki bywa bardzo wysoki. Wiem, bo sam uzupełniam wykształcenie w trybie niestacjonarnym, wybrałem studia biznesowe MBA, które doskonale przygotowują do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa jak również dają perspektywę znalezienia dobrej pracy w większości firm, w tym tych działających na rynkach zagranicznych. Skorzystałem z oferty https://studia-mba.pl/ i naprawdę jestem zadowolony z programu i szans jakie daje mi uczelnia.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2020 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zaoczne studia
też jestem na studiach zaocznych i to na dość wymagającym kierunku medycznym - pielęgniarstwie. Da się to spokojnie ogarnąć ale wiadomo, nauki jest dużo jeśli w tygodniu normalnie się pracuje. Jeśli chodzi o konkretną uczelnię to ja polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie http://mum.edu.pl/. Wysoki poziom, niewygórowane czesne, super wykładowcy.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2020 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,819
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zaoczne studia
Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad jakims kierunkiem, ale decyzji nie udalo sie jeszcze podjac, wiec pomyslalam, ze na poczatek wybiore uczelnie. Bardzo spodobala mi sie https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ i powiem, ze chetnie wybiore sobie ich oferte.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2020 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Zaoczne studia
Studia zaoczne to nic złego, większość moich znajomych studiuje własnie w takim trybie niestacjonarnym. Jeśli chodzi o kierunek to też jest to kwestia mocno indywidualna, najważniejsze by te studia wyższe ukończyć i obronić dyplom Smile W Warszawie bardzo dobrą opinią cieszy się Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - mnówstwo ciekawych kierunków, świetni wykładowcy, niewygórowane czesne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2020 16:26 przez ninjaa.)
30-03-2020 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Zaoczne studia
Myślę że studia wyższe zaoczne to dla niektórych osób dobre rozwiązanie. Można pracować i też się uczyć. No i nie każdy dostaje się od razu na dzienne

Moje poprzednie tematy:
30-03-2020 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Zaoczne studia
Akurat jeśli chodzi o wybór dobrych kierunków w zakresie studiów i tych podyplomowych to jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,1...pracy.html w przypadku których można liczyć na świetne podejście wykładowców, dobrze przygotowany plan nauki i jednocześnie realizacja poszczególnych celów. Wyciągnąłem z nich mnóstwo konkretnych umiejętności i wiedzy, która też przydaje mi się w codziennej pracy. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego wyboru!

Moje poprzednie tematy:
02-05-2020 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Zaoczne studia
Generalnie wszystko jest do zrobienia, pod warunkiem, że jesteśmy w stanie odpowiednio się zorganizować. Sama pracowałam w czasie studiów, a co więcej zastanawiam się czy nie pójść jeszcze na studia podatkowe . Może ktoś z Was zdecydował się na taki właśnie kierunek i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Smile

Moje poprzednie tematy:
07-05-2020 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Zaoczne studia
A kto wybiera się do AEH w Warszawie? Właśnie przeglądam ich propozycje studiów i chyba już znalazłam coś idealnego dla siebie. A mianowicie zainteresowały mnie studia bankowość i finanse . Chciałabym w przyszłości pracować w banku, ponieważ lubię pracę biurową i lubię liczyć.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2020 20:19 przez jjusti18.)
23-10-2020 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Zaoczne studia
Według mnie studia zaoczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie, ale nie mają czasu na studia stacjonarne i wolą postawić w dniach roboczych jednak na pracę. Jeżeli szukasz ciekawych kierunków to możesz sprawdzić ofertę przygotowaną przez uczelnię Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości https://wwszip.pl/zalety-i-mozliwosci-ja...a-zaoczne/ któa oferuje bogaty wybór kierunków studiów zaocznych, które pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności zgodnie z potrzebami rynku pracy. Warto zapoznać się z ofertą uczelni i wybrać studia, które pomogą w rozwoju kariery zawodowej.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2023 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  studia podyplomowe karumas 12 719 27-10-2023 18:36
Ostatni post: Konstancja99
  Studia daniel4437878 16 1,001 29-09-2023 08:07
Ostatni post: lalamido

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS