Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumacz czeskiego
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Tłumacz czeskiego
Członek mojej rodziny niestety potrzebuje tłumacz przysięgły czeski. Wydawało mi się, ze język czeski jest prosty i nie będzie problemu ze znalezieniem takiego tłumaczenia niestety coś tam czasami trzeba poszukać bardziej. A częski niby prosty ale nie zbyt wiele osób mówi w tym języku.

Moje poprzednie tematy:
06-12-2019 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tłumacz czeskiego
Nie wiem czy wiecie, ale nawet jeśli jakieś tłumaczenie będzie wykonane z błędami zawsze są takie narzędzia i usługi jak korektor tekstów po tłumaczeniu. Czasem jak najbardziej warto jest z tego skorzystać, aby mieć pewność, że całość tłumaczenia jest wykonana na pewno poprawnie

Moje poprzednie tematy:
17-04-2020 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Tłumacz czeskiego
Czeski to na ogól prosty język, ale ogólnie nie zawsze jest możliwe wszystko zrozumieć, szczególnie dokumenty mogą nie być tak prosto napisane. Dlatego też tutaj https://berligo.com/tlumaczenia-ekspresowe/ możecie zapytać o tłumaczenia. Co prawda jeszcze się sam dokładnie nie orientowałem, jakie języki obsługują, ale kto wie...

Moje poprzednie tematy:
05-05-2020 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Tłumacz czeskiego
Jest sporo dobrych ofert jak mowa tutaj o tłumaczeniach i gdybym ja miał od siebie komuś coś polecić, to na pewno https://tlumacz-angielski.rybnik.pl/tlum...go-zabrze/ tutaj sobie zerknijcie jeżeli jesteście z zabrza. Chociaż w dzisiejszych czasach mozna przez internet tez wszystko zalatwic.

Moje poprzednie tematy:
14-06-2023 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tłumacz online karumas 0 191 17-02-2022 16:14
Ostatni post: karumas
  dobry tłumacz karumas 1 239 26-12-2021 15:29
Ostatni post: charlotte

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS