Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pralki
Autor Wiadomość
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Pralki
Nie każda pralka jest niezawodna, czasami się zdarza, że co róż trzeba ją prawić. Jeśli postanowisz naprawiać przez firmę, to serwis pralni http://www.washservice.com.pl na pewno Ci pomoże.

Moje poprzednie tematy:
16-01-2020 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Pralki
Można zapytać w serwisie, jakimkolwiek o opinie na temat modelu i marki. Oni się na tym znają i na pewno podpowiedzą jakie modele warto kupić. Np. wystarczy wpisać np. Naprawa Pralek Katowice w wyszukiwarce i zadzwonić do serwisu po poradę. Na pewno pomogą.

Moje poprzednie tematy:
06-02-2020 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Pralki
Obecnie serwisów jest dużo. Jednak niektóre usterki jesteśmy w stanie usunąć samodzielnie. Na https://fixagd.pl/awarie-agd/usterki-pralek/ jest dostępny artykuł na temat usterek jakie mogą wystąpić w pralce.

Moje poprzednie tematy:
07-12-2020 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Pralki
(22-10-2019 11:36)nieduzy napisał(a):  Jeśli chodzi o pralkę to bardzo dobrym wyborem będzie Electrolux Perfect Care 600. Sama ją mam i jestem bardzo zadowolona. Ma dużo dodatkowych funkcji, które są bardzo praktyczne - jak na przykład para która zwiększa skuteczność prania.

Fakt, też mam tę pralkę z serii PerfectCare, Electroluxa. Jeśli chodzi o funkcję pary, to nie tylko zwiększa skuteczność prania, ale super jest dla mnie to, że dzięki podmuchowi pary, pranie jest zdecydowanie mniej wygniecione.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2020 04:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Pralki
Wybierajcie tylko solidne marki, porządne sprzęty. Jeżeli chodzi o AGD to jest to bardzo ważne jak chcecie kupić sprzęt na lata. Z takich popularnych firm to Electrolux ma bardzo dobre opinie. Ja właśnie przez stronę https://www.ceneo.pl/Pralki/p:Electrolux.htm znalazłam w dobrej cenie taką pralkę.

Moje poprzednie tematy:
13-08-2021 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Awaria pralki-jaka może być przyczyna? klara 14 11,782 06-02-2020 14:08
Ostatni post: nina18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS