Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proste włosy
Autor Wiadomość
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: proste włosy
(21-04-2022 22:46)Amarantus napisał(a):  moja tez juz padła i zamowilam sobie tą co mialam, tylko nowszy model po prostu

A jakiej uzywalas jesli mozna wiedziec? Ja mialam, ale byla troche słaba i musialam sie nameczyc, zeby wyprostowac. Teraz jak mi sie spalila, to nie wiem co kupic. Na pewno cos porzadniejszego bym chciala

Moje poprzednie tematy:
23-04-2022 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: proste włosy
taką sobie kupilam https://www.notino.pl/remington/straight...do-wlosow/ dla mnie jest najfajniejsza ???? zapewnia nawet o 57% więcej ochrony przed uszkodzeniem i łamaniem się włosów

Moje poprzednie tematy:
25-04-2022 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: proste włosy
moje włosy są falowane, jak mam ochotę je lekko wyprostować, to układam je na szczotce, mam fajną suszarkę Babyliss z jonizacją, ma na tyle dużą moc że można naprawdę szybko je wystylizować.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2022 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: proste włosy
A co myślicie na temat przedłużania włosów? Czy warto w coś takiego się bawić? Ja znalazłam firmę https://violahairextensions.pl , która oferuje bardzo dobre włosy i to całkowicie naturalne. Dostępne jeszcze w szerokiej gamie kolorystycznej. Myślę, że warto byłoby tam dokonać zakupu...

Moje poprzednie tematy:
27-04-2022 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: proste włosy
Mam proste i krótkie włosy, choć kiedyś miałam prawie do pasa, uznałam jednak, że każdy wiek ma swoje prawa i po prostu je ścięłam. Nie ma z nimi przynajmniej żadnego kłopotu, dobrze dobrana fryzura, a do tego znakomicie ścięte włosy dają mi gwarancję dobrego nastroju. Potrzeba mi jedynie suszarki, a taką jakby mi odpowiadała widziałam w sklepie ezebra https://www.ezebra.pl/ Suszarka z jonizacją i dyfuzorem, nie wiem jeszcze co mi da ta jonizacja, ale zapewne jedynie pomoże, a nie zaszkodzi.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2022 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #16
RE: proste włosy
Jeśli chcecie zadbać o swoje włosy lub marzy wam się metamorfoza to polecam wybrać się do https://metamorfoza.com.pl/salony/ to renomowany salon piękności. To oni oferują usługi kosmtyczno-fryzjerskie. Sprawdźcie na stronę tam macie dokładne informacje i ofertę.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2022 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: proste włosy
Problem z włosami jest aktualnie bardzo powszechny i myślę, że wiele osób poszukuje sposobów na to, aby z tymi problemami sobie poradzić. Jesteście zainteresowani tym, jakich kosmetyków warto byłoby używać? No to koniecznie polecam Wam sprawdzić Leave-In Résistance Bambu Inoar. Widziałam tą odżywkę u nich na instagramie.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2022 04:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gładkie i miękkie włosy evelinka23 5 804 25-10-2023 10:37
Ostatni post: reversa
  Przesuszone włosy magda676 23 4,780 04-08-2023 18:49
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS