Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble na wymiar
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble na wymiar
Mebluję pokój dziecięcy i mam dylemat. Dwa osobne wąskie łóżka czy jedno łóżko piętrowe dla bliźniaków w wieku 6 lat? Są tu mamy dzieci w takim wieku? Jak urządzałyście pokoiki dla swoich skarbów i skąd macie meble?

Moje poprzednie tematy:
28-11-2019 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble na wymiar

Moje poprzednie tematy:
29-11-2019 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble na wymiar
Ja ostatnio szukałam jakiś ładnych mebli do mojej garderoby. Na szczęście udało mi się trafić na ciekawą ofertę na stronie https://sklepabcmeble.pl/426-meble-do-garderoby. Znalazłam tam meble, które idealnie pasowały właśnie do mojej garderoby, więc nie musiałam ich zamawiać na wymiar Wink

Moje poprzednie tematy:
09-12-2019 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble na wymiar
Owszem, sama uważam, że meble na zamówienie to świetne rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli ma się stosunkowo małe mieszkanie i tak naprawdę odpowiednie zagospodarowanie miejsca jest bardzo ważne. My zamawialiśmy kuchnię na wymiar oraz szafy tutaj http://szafynawymiar.waw.pl/ i absolutnie nie żałujemy swojej decyzji. Meble są naprawdę solidne, wyglądają dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy, a dzięki nim mieszkanie jest urządzone naprawdę funkcjonalnie Wink

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble na wymiar
a poza łóżkami rozglądacie się jeszcze za jakimiś meblami? Stoliki,krzesła,pufy? Wedlug mnie warto porownac kilka ofert takich mebli - według mnie warto postawić na oryginalnośc - takie meble ręcznie robione to świetny pomysł. Są firmy ktory zajmują się nawet renowacją starych mebli - potrafia nadać im zupełnie nowe drugie zycie . Dzieki temu sporo zaoszczedzimy a takze zaaranzujemy wnętrza w ciekawy sposob

Moje poprzednie tematy:
16-12-2019 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble na wymiar
Myślę, że jeśli pokój dziecięcy jest dość niewielki, to świetnie sprawdzi się łóżko piętrowe. Pozwala ono zaoszczędzić całkiem sporo miejsca, dzięki czemu umieścić można w dziecięcym pokoju więcej innych elementów wyposażenia, czy fajnych zabawek. Ciekawe poradniki dotyczące meblowania wnętrz i dbania o nie są na https://www.meble.pl/poradnik, więc myślę, że coś w związku z tym tematem się znajdzie.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
18-12-2019 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble na wymiar
Ja kupuję po prostu w sklepach stacjonarnych. Taka opcja jest według mnie zdecydowanie najlepsza. Nie znajdziesz nic lepszego w tej kwestii.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
18-12-2019 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamienski
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble na wymiar
Jeżeli chodzi o meble na zamówienie, to ostatnio kupiłem do mojej sypialni nowy materac na wymiar https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-...-do-spania . Materac został nie tylko dopasowany do rozmiarów łóżka ale też do mojej wagi i dlatego odznacza się idealną twardością. Ma to olbrzymi wpływ na jakość snu i sprawia, że rano wstaję zawsze wypoczęty. Szczerze polecam każdemu taki zakup.

Moje poprzednie tematy:
    16-03-2020 16:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Meble przez internet niemenka 254 161,989 10-01-2024 12:52
    Ostatni post: dajuber
      Meble dla każdego czarneszpilki 68 15,594 30-11-2023 21:15
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS