Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowe ferie
Autor Wiadomość
aleja5
Senior Member

Liczba postów: 261
Reputacja: 0
Status: Offline
Zimowe ferie
Jeżeli ktoś z was nie wie jak spędzać ferie, albo sprawić dziecku fajny wyjazd to polecam wyjazdy z Quatromondis. Na początku sierpnia mają świetne wydarzenie inauguracyjne - https://quatromondis.pl/inauguracja. Jak najbardziej polecam!

Moje poprzednie tematy:
27-11-2019 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Member

Liczba postów: 130
RE: Zimowe ferie
Ferie zimowe, to czas, który chcemy spędzić razem z dziećmi. W ciągu roku szkolnego wszyscy są tak zabiegani. Nie mamy dla siebie odpowiednio dużo czasu. Dlatego nie wyobrażam sobie, żebyśmy spędzali je osobno. Zawsze wybieramy się do Szczyrku na tydzień. Zatrzymujemy się w cudownym hotelu https://hotelskalite.pl/, gdzie żona z córką korzystają ze SPA. A ja z synem mamy czas dla siebie. Szczyrk to miejscowość, która zapewnia mnóstwo atrakcji, więc nie można się nudzić. Dzieci wyjeżdżają same na kolonie, ale w okresie letnim.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2019 01:54
Yayo
Senior Member

Liczba postów: 643
To prawda, że najlepiej spędzić ferie z dziećmi. Jeśli chcielibyście jechać na rodzinne ferie w górach to zerknijcie na ofertę ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Tu dostępne są pakiety ferii - aktualnie jest taka promocja, że jedno dziecko ma pobyt gratis. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.
Hotel oferuje bardzo dobre warunki gdyż jest przystosowany do pobytu nawet z małymi dziećmi.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2020 16:26 przez Yayo.)
08-01-2020 16:25
Eagle
Senior Member

Liczba postów: 303
W te ferie polecam Zajazd Jurajski w Podlesicach, gdzie za przystępne pieniądze można zarówno odpocząć jak i skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na miejscu. Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić i wszyscy wrócą do domu w pełni zadowoleni.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2020 09:06
MichałWrok
Member

Liczba postów: 203
A czy może słyszeliście o koloniach i zimowiskach w Zamku Golubskim? Jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić https://quatromondis.pl/zamek-golub ponieważ tutaj wysyłaliśmy w zeszłym roku nasze dzieci. Z resztą same chcą tutaj jeździć praktycznie co roku Smile Właściciele stworzyli Magiczny Świat Czarodziejów, dzięki czemu dzieciaki mogą wcielić się w postaci ze swoich ulubionych książek i powieści o Harrym Potterze. Mieszkają w zamku (mają wieloosobowe dormitoria). Do tego organizatorzy przygotowują mnóstwo dodatkowych atrakcji i też dbają o smaczną kuchnię, z tego co się oczywiście dowiedziałem od synów. Pozdrawiam serdecznie Smile

Moje poprzednie tematy:
15-04-2020 16:16
Odpowiedz