Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawca
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dostawca
Szukam na Śląsku jakieś dobrej oferty jeśli chodzi o dostawców telewizji i interentu. Jeśli ewentualnie coś pod tym kątem możecie polecić to dajcie znać. Najlepiej jakąś sprawdzoną firmę, która ma dobry wybór jeśli chodzi o dostępne kanały, ale także sensowne propozycje jeśli chodzi o internet i jego prędkość. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
10-08-2021 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dostawca
W Dąbrowie Górniczej funkcjonuje firma Tom-Media (http://www.tom-media.pl) i mają naprawdę fajnie przygotowaną ofertę jeśli chodzi o internet i telewizję więc na spokojnie można faktycznie po ich propozycje sięgać. Cenowo w porządku a jeśli chodzi o samo funkcjonowanie sieci to również jest bardzo dobrze, nie ma przerw i faktycznie prędkość jest taka jak to producent deklaruje więc tutaj bez zarzutu.

11-08-2021 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dostawca
Chciałbym pomóc, to może zapytam, czy twinsat-anteny.pl/ sprawdzaliście już? Wiem, że oni, jako ogólnie dobrzy fachowcy, poradzą sobie z każdym problemem i w żaden sposób nie zostawią Was samych z problemem. W dużej mierze wydaje mi się, że warto z nimi rozmawiać. Dostosują rozwiązanie do Waszych potrzeb i z pewnością będą odpowiedzialni. Moim zdaniem powinniście ich sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2021 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 479
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dostawca
W Małopolsce na pewno warto skorzystać z usług https://fiberlink.pl/ . Mają super ceny a do tego poza internetem można także wykupić telewizję czy telefonię internetową. Na stronie można sprawdzić czy jesteś w zasięgu ich usług. Poza światłowodem oferują także internet radiowy.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2022 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Dostawca
Na szczęście ja u siebie mam internet domowy bez limitu więc nie muszę się o nic martwić a śmiga bez zarzutu nawet jak wszyscy jednocześnie korzystamy bo to szybkie symetryczne łącze

Moje poprzednie tematy:
25-04-2022 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dostawca
a w Białymstoku jakich dostawców internetu czy telewizji polecacie ? ja póki co skłaniam się ku Elpos http://elpos.net/. Spory wybór pakietów w konkurencyjnych cenach, dodatkowo jak bierze się pakiet internet + tv to wychodzi taniej.

Moje poprzednie tematy:
12-04-2023 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dostawca pawelpruski 1 281 07-06-2021 10:57
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS