Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rehabilitacja
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Rehabilitacja
Z tego co ja słyszałam to warto udać się do Centrum Medycznym Gamma w Warszawie. Tam można naprawdę liczyć na fachowe wsparcie medyczne rehabilitacyjne, jak i każde inne. Placówka ta jest miejscem prywatnym, także nie są tam prowadzone teleporady etc. Trzeba więc udać się osobiście na wizytę. Ale to dobrze, bo moim zdaniem lekarz musi zapoznać dokładnie się ze stanem zdrowia danego pacjenta.

Moje poprzednie tematy:
17-12-2020 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Rehabilitacja
Rehabilitacja jest bardzo ważna, dlatego lekarze chcący ją przeprowadzać muszą się do tego odpowiednio przygotować. Odpowiedni ubiór wraz z obuwiem medycznym, a także odpowiednie wyposażenie do rehabilitacji jest niezbędne w tej pracy.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
17-12-2020 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Rehabilitacja
Rehabilitacja jest bardzo ważna, jeśli mamy problem np z bólami bądź jesteśmy po wypadku. Jednak ważne jest to, aby skorzystać z usług doświadczonej placówki, gdzie podejdą sumiennie do naszego przypadku. Myślę, że wybór https://en.ortopedia.org.pl/ będzie strzałem w dziesiątkę.

Moje poprzednie tematy:
18-12-2020 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Rehabilitacja
Jeśli wiemy że nasza rehabilitacja nie potrwa bardzo długo i wrócimy do pełni sił to warto skorzystać z tej propozycji tu https://pokonaj-bariery.pl/c/schodolazy/uzywane/ Schodołazy używane które są sporo tańsze od nowych. Są sprawdzone a stan techniczny nie budzi żadnych wątpliwości i każdy jest zawsze dokładnie opisany.

Moje poprzednie tematy:
05-01-2021 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Rehabilitacja
Jeśli masz problem z kolanami, to niestety, ale może to być ból spowodowany urazem łakotki przyśrodkowej, albo łakotki bocznej, dlatego polecam Ci zajrzeć na http://www.rehabilitacje.org/ i zapisac sie na rehabilitację, bowiem nie sa to zarty.

Moje poprzednie tematy:
16-01-2021 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Rehabilitacja
Ktoś powinien wziąć was w obroty, nie ma co czekać aż samo przejdzie, bo problem może się nawet pogłębiać niestety... Postawcie na dobrego rehabilitanta, który będzie z wami ćwiczył, a też pokaże wam jakie ćwiczenia będziecie musieli wykonywać. Zobaczcie sobie tak firmę www.fizjoterapiazukowo.pl i ich pomoc fizjoterapeutów, proponują tu fizjoterapię mobilną.

Moje poprzednie tematy:
    18-01-2021 23:02
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olla molla
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 303
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Rehabilitacja
    Zastanawiałam się nad kontaktem dla Ciebie i przypomniało mi się, że kiedyś moja mama korzystała w Warszawie z rehabilitacji w klinice https://fimedica.pl/ . Zadzwoń i zapytaj. Klinika ma bardzo dobre opinie, a też moja mama ją dobrze wspomina. Na pewno zaproponują Ci różne formy fizjoterapii typu kinezyterapia, terapia manualna, masaż etc. Wszystko w zależności od problemu z jakim się zgłaszasz.

    Moje poprzednie tematy:
    01-06-2021 16:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    barto776
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,034
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Rehabilitacja
    Witam wszystkich zainteresowanych tematem zdrowia. Moim zdaniem w przypadku zdrowia warto skorzystać z usług specjalistów, dlatego osobiście mogę Wam polecić masaż kręgosłupa Szczecin , ponieważ sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Czy ktoś z Was również korzysta? Co sądzicie?

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2021 22:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Rehabilitacja
    Polecam Wam ofertę centrum rehabilitacji Open Medical w Krakowie. Zapoznacie się z nią na stronie https://openmedical.pl/ . Placówka ta oferuje rehabilitację neurologiczną, onkologiczną oraz ortopedyczną.

    Moje poprzednie tematy:
    15-06-2021 14:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beata222
    Member
    ***

    Liczba postów: 170
    Dołączył: Mar 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Rehabilitacja
    Jeśli poszukujecie sprzętu do placówek medycznych to warto zapoznać się z tą ofertą tu https://www.inmed.pl/ Ta firma ma bardzo dużą ofertę i wyroby medyczne najwyższej jakości posiadające certyfikat CE. Nie tylko ich oferta obejmuje sprzedaż ale też montaż sprzętu medycznego u klienta.

    Moje poprzednie tematy:
    16-06-2021 20:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      rehabilitacja martakrz 68 30,490 06-03-2024 02:36
    Ostatni post: Areni
      rehabilitacja fatyka 11 1,294 20-11-2023 21:31
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS