Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damskie perfumy
Autor Wiadomość
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Damskie perfumy
Tester ma Ci pokazać zapach, niekoniecznie trwałość. To tym mogą się różnić, ale tak naprawdę wydaje mi się, że to to samo. Bo producent musi jakoś zaprezentować to, co produkuje, namówić klienta do zakupu. A w przypadku perfum to niestety konieczność, by coś takiego rozdawać. Nawet perfumerie online takie jak https://www.perfumesco.pl/ , mogą nam wysłać próbki perfum na życzenie.

Moje poprzednie tematy:
05-03-2020 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Damskie perfumy
A jak Wam się podobają perfumy damskie Adidas? Miałyście z nimi do czynienia wcześniej? Widziałam, że po niewygórowanych cenach można je kupić na przykład w sklepie internetowym https://francuskieperfumy.pl/adidas-perfumy-damskie. Jeśli więc są tutaj jakieś fanki tych perfum, to polecam tam zajrzeć Wink

Moje poprzednie tematy:
08-05-2020 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Damskie perfumy
Wiele kobiet stawia na markowe perfumy, ale nie każdy wie, że próbki perfum damskich, mimo że są oryginalne. Takie perfumy są przelewane z większego flakonu, więc nie trzeba nosić ze sobą większych falkonów. Ulubione perfumy są zawsze pod ręką. Na Alepachniesz znajdziecie sporo ciekawych zapachów. Można też kilka przetestować i wybrać ten ulubiony.
Moje poprzednie tematy:


01-07-2023 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Perfumy laik66 5 695 12-01-2024 12:43
Ostatni post: jowitta41
  Perfumy laik66 14 1,383 17-10-2023 19:43
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS