Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Design w domu
Autor Wiadomość
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #191
RE: Design w domu
Na design w domu wpływa wiele czynników. Przede wszystkim podczas urządzania wnętrza trzeba przemyśleć każdy element aby na końcu całość była spójna i efektowna. Urządzanie wnętrza warto zacząć od wyboru odpowiedniej podłogi. Bardzo modne sa obecnie podłogi ręcznie postarzane, które w całości wykonane są z drewna. Takie podłogi znajdziecie w ofercie firmy Baltic Wood. Firma ta oferuje podłogi w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można bez problemu dopasować podłogę do swoich oczekiwań. Na stronie firmy znajdziecie więcej informacji o poszczególnych modelach podłóg.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2019 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #192
RE: Design w domu
ja też bardzo dobrze czuję się w takich nowoczesnych wnętrzach. Poza tym lubię przestrzeń i jasne kolory. W najbliższym czasie planuję też zrobić remont w łazience i sypialni i rozglądam się właśnie za ciekawymi dodatkami. Bardzo podobają mi się te lustra wrocław. Rozbudowana oferta, korzystne ceny i szybki czas realizacji.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2019 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #193
RE: Design w domu
Designerskie przedmioty można dać w każdym miejscu w domu. Najważniejsze aby wszystko do siebie pasowało. Jeżeli aktualnie aranżujesz swoją przestrzeń to myślę, że przyda Ci się pomoc https://www.missdeco.pl/blog/inspiracje/...rzedpokoju
tu masz naprawdę świetne artykuły, które na pewno Ci pomogą podjąć pewne decyzje dotyczące aranżacji Twoich wnętrz.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2019 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #194
RE: Design w domu
uważam, ze design w domu towrzą przede wszystkim różnego rodzaju dodatki. Dekoracje takie jak wazony, obrazy itd to jedno ale można też poszaleć w kwestii mebli. Co sądzicie o pufach ? Macie takie u siebie w domach ? Ja ostatnio trafiłam w sieci na ciekawą ofertę sklepu Interno italiano i ich pufy Denny http://internoitaliano.pl/pl/produkty/do...ffy/denny/. Włoski styl, oryginalny design i super jakość wykonania. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2019 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #195
RE: Design w domu
Odpowiedni klimat wnętrza pomogą Ci też uzyskać meble, których możesz szukać sobie na stronie https://www.las-mebli.pl/ Propozycji mają całkiem sporo i na pewno możesz wybrać coś do wszystkich swoich pomieszczeń. Jeśli chodzi o mnie to przydałaby mi się jakaś fajna, nowoczesna i stylowa kanapa.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2019 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jola99
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #196
RE: Design w domu
Poszukujesz do swojego wnętrza mieszkania dodatków w stylu prowansalskim? W ofercie sklepu http://stylowachata.com.pl znajdziesz elementy dekoracyjne zachowane w stylistyce shabby chic. Polecam szczególnie stylowe lampki stojące, gustowne donice oraz ręcznie robione dywany.

Moje poprzednie tematy:
    02-04-2019 12:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    radek270
    Member
    ***

    Liczba postów: 70
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #197
    RE: Design w domu
    Stylowy dom to podstawa dla przywiązanego doń domatora, dobrze jednak jeśli ilość gadżetów nie przytłoczy nas zbytnio - posiadane przez nas dekoracje do domu powinny służyć nam, a nie tylko wydłużać listę rzeczy do przetarcia z kurzu Smile

    Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019 17:45 przez radek270.)
      09-04-2019 17:44
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #198
      RE: Design w domu
      Jak przywiązujecie uwagę do szczegółów, do tego aby dom był piękny już od wejścia. I robił wrażenie to polecam firmę http://www.art-tom.pl/ Już przy wejściu goście wpadną w zachwyt jak zobaczą drzwi tej firmy.

      Moje poprzednie tematy:
      10-04-2019 22:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zosienka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,758
      Dołączył: Feb 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #199
      RE: Design w domu
      W internecie można zakupić naprawdę piękne meble do domu. Mi na przykład spodobały się propozycje do salonu od Trend Home: zobacz tutaj. Jest ich całkiem sporo więc jest z czego wybierać. Polecam rzucić okiem.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2019 12:09 przez zosienka.)
      11-04-2019 11:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Yayo
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 720
      Dołączył: Apr 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #200
      RE: Design w domu
      Na design w domu wpływa praktycznie wszystko. Jeśli planujecie remont i zmianę aranżacji lub dopiero zaczynacie urządzanie mieszkania to pamiętajcie, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniej podłogi. Warto zdecydować się np na podłogę drewnianą, bo nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zerknijcie na ofertę podłóg ręcznie postarzanych wykonywanych przez firmę Baltic Wood https://www.balticwood.pl/oferta/timeless . To podłogi wykonane z najlepszego drewna, starannie wykończone, uszlachetnione i zabezpieczone przed ścieraniem.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2019 19:35 przez Yayo.)
      12-04-2019 14:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Co przy budowie domu Kalamaro 375 151,026 15-02-2024 10:12
      Ostatni post: Melka
        Projekty domu 1979Tomek 33 21,665 13-01-2024 13:48
      Ostatni post: jowitta41

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS