Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hemoroidy
Autor Wiadomość
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
hemoroidy
Znacie jakieś skuteczne środki na hemoroidy, moja mama się z tym zmaga, juz kilka specyfików przerobiła ale nic nie pomaga na dłużej, do lekarza jej nie zaciągnę za nic

Moje poprzednie tematy:
28-10-2019 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamusia
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: hemoroidy
Niech sobie posterisan kupi, bardzo dobry lek na hemoroidy, można kupić bez recepty, ale do lekarza też koniecznie ją namów.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2019 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: hemoroidy
poleciłam jej ten posterisan,jest już poprawa. Fajne, że to lek, a nie suplement i można być pewnym, że pomoże.

07-12-2019 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: hemoroidy
Najpierw to trzeba sie pozbyc przyczyny powstawania hemoroidow, bo inaczej raczej nie uda sie ich pozbyc i beda wracac. U mnie to były (i to zasadniczo najczęstsza przyczyna) zaparcia spowodowane zla dieta i slaba perystaltyka jelit. Ale zmiana nawyków żywieniowych no i preparat intesta pomogły - więc automatycznie dało się wyleczyć hemoroidy

Moje poprzednie tematy:
12-12-2019 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: hemoroidy
Szczegolnie w starszym wieku hemoroidy bywaja bardzo dokuczliwe. Tutaj niestety wazna jest aktywnosc fizyczna, higiena i dobra dieta ktorych brakuje. Trzeba o siebie dbac. Wraz z wiekiem przestajemy byc samodzielni - jednak dzieki takim miejscom jak dom seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu seniorzy dostaja drugie życie . Moja babcia tutaj aktualnie przebywa - jezdzi na wozku ze wzgledu na problemy z kregoslupem i nogami - jednak budynek jest dla niej odpowiednio dostosowany.Jest tutaj na opiece calodobowej , a na co dzien organizuja seniorom ciekawe zajecia czy spotkania z roznymi osobami no i maja stala opieke rehabilitacyjna

Moje poprzednie tematy:
18-05-2020 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: hemoroidy
hemoroidy to kiepska sprawa... Smile Sama miałam z tym problem, wiec zapisałam się na gumkowanie do dr Jackiewicza w Ober clinic, niby taka stara metoda, a naprawde bardzo mi to pomogło i hemoroidy nie wróciły.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020 18:33 przez marzyna.)
    30-06-2020 18:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: hemoroidy
    Mi ostatnio koleżanka powiedziała o takim sztyfcie i nazwie kriomed, który podobno bardzo dobrze sobie radzi z tym problemem. Podobno bardzo szybko przynosi ulgę, ograniczając ból, swędzenie i pieczenie. Może ktoś z Was miał może wcześniej z tym produktem do czynienia?

    Moje poprzednie tematy:
    05-05-2021 16:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sammas
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 387
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: hemoroidy
    To prawda ale hemoroidy nie dość że uciążliwe to jeszcze są bardzo bolesne. Ja mam już je z głowy, na wszelki wypadek stosuję też probiotyk proctolact który między innymi zapobiega nawrotom takich chorób

    Moje poprzednie tematy:
    20-05-2021 11:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    orzeszkowa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: hemoroidy
    Dajcie spokój. Dla mnie to były tortury. Właśnie wrócilismy z wakacji. Nie mam pojecia co sie zadzialo, bo wczesniej nie miałam problemów nawet z zaparciami a co dopiero z hemoroidami. No w kazdym razem zaczelo sie juz na Zanzibarze. Myslalam ze nie dotrwam. Jak wyladowalismy, juz na lotnisku rzuciłam sie do apteki po jakies czopki. Babeczka poleciła proktis, bo podobno sprawdzaja sie ludziom najszybciej. Ulga na drugi dzien była jak nigdy...uwierzcie

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2021 13:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: hemoroidy
    Zdaję sobie sprawę że hemoroidy mogą powstawać po długotrwałych zaparciach więc staram się pozbyć tego problemu i nawet zapytałam lekarza co poza odpowiednią dietą mogę jeszcze zrobić. Zalecił picie dużej ilości wody i preparat xenna

    Moje poprzednie tematy:
    29-05-2021 18:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS