Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla siebie
Autor Wiadomość
katarzynakow
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: prezent dla siebie
Ostatnio postanowiłam dla siebie zrobić taki prezent i kupiłam bardzo ładny kardigan z ZOiO, uwielbiam zakupy a tym bardziej ciuszki przeważnie ciuszki. A przy okazji, że szukałam czegoś ciepłego do chodzenia na co dzień. Polecam sprawdzić bo w tym sklepie można znaleźć dosłownie wszystko i to w niskich cenach, przez co zakupy stają się istną okazją.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2018 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kama19
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dla mnie najlepszym prezentem zawsze będzie biżuteria. Uwielbiam tą ręcznie robioną, gdyż jest inna a ja lubię wyróżniać się z tłumu. Bardzo lubię biżuterię sutasz, szczególnie długie kolczyki z chwostami z https://malafabryczka.pl/kategoria/kolczyki-sutasz/139 Mam już od nich kilka egzemplarzy ale chyba na święta zaprezentuję sobie jeszcze jedneBig Grin

Moje poprzednie tematy:
    08-11-2018 00:08
    Maziaja
    Posting Freak

Liczba postów: 764
    Ja mam zamiar skorzystać z oferty https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html Bardzo fajny wybór butów damskich w promoyjnych cenach. Spodobały mi się kozaczki na słupku. Jakoś nie lubie butów na plaskim obcasie.Noga mi się tak samo w nich męczy jak na szpilkach, nie mam pojęcia czemu.

Moje poprzednie tematy:
    08-11-2018 12:18
    elenka
    Senior Member

Liczba postów: 291
    A moim prezentem dla siebie był zabieg wymodelowania sylwetki. Przybyło troszkę tu i tam, aż w końcu postanowiłam się tego pozbyć . Zapisałam się do salonu kosmetycznego, dobrano dla mnie najlepszy zabieg urządzeniem Magnifico https://mimari.com.pl/pl/p/MAGNIFICO-/918 i jestem mega zadowolonaSmile Bo przy okazji wygładziłam skórę i pozbyłam się cellulitu. Takie prezenty dla samej siebie odprężają i dają kopa do działania Smile

Moje poprzednie tematy:
    09-11-2018 00:24
    mamakaroliny
    Member

Liczba postów: 233
    Osobiście uważam, że to świetny sposób robienia sobie prezentow samej dla siebie. Co jakiś czas robie sobie własnie takie przyjemnosci, poprostu dla poprawy humoru. Aktualnie poszukuje butów dla siebie i chyba znalazłam rodzaj butów, który by mnie interesował https://www.kupbuty.com/pol_m_Buty_Sneakers-172.html Buty sneakersy to doskonała propozycja na cały rok. Dzięki temu, że różne modele mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, można je nosić nie tylko latem i wiosną, ale także w sezonie jesienno-zimowym. Sneakersy z eko zamszu to idealna propozycja na cieplejsze dni. Sneakersy skórzane świetnie sprawdzą się w okresie przejściowym, a także wtedy, kiedy aura nie do końca nam sprzyja.

Moje poprzednie tematy:
    09-11-2018 13:03
    Odpowiedz