Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla siebie
Autor Wiadomość
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #451
RE: prezent dla siebie
Z racji tego, że lubię czytać książki, to postanowiłam kupić sobie "List" Pana Iks jest to doskonała literatura piękna, z której naprawdę wiele można wynieść

Moje poprzednie tematy:
14-09-2022 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #452
RE: prezent dla siebie
Ja lubię robić sobie czasem prezent. Nie zawsze ktoś trafi w mój gust, a jak mi się coś podoba to czemu mam oczekiwać, że ktoś mi to sprawi, jak mogę sobie sama wcześniej to kupić. Jestem kobietą niezależną i nie lubię się prosić o cokolwiek. Podoba mi się biżuteria z pereł, a konkretne marzę o naszyjniku. Planuję zakup, dlatego czytałam na https://fashionistki.pl/naszyjnik-z-pere...o-fortuny/ artykuł, jak kupić go w dobrej cenie. Niedługo mam imieniny więc akurat świetna okazja na prezent od siebie dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2022 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #453
RE: prezent dla siebie
W dużej mierze sama to wszystko sobie rozwiązuję i myślę, że to, co modne, będzie dla nas wygodne. I nie mogę sama się tym nakierować i wiem, że dla mnie nie ma to jak rozwiązania stricte skomplikowane. Lubię to, co proste, czyli na przykład najmodniejsze garnitury damskie 2022 . Myślę, że to będzie naprawdę dla nas spoko pomysłem.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2022 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #454
RE: prezent dla siebie
a co powiecie na wizytę w studiu tatuazu i piercingu ? ja zamierzam się niebawem wybrać na zabieg przekłuwania języka, od dawna o tym myślę i to jest teraz dobry czas na realizację tego marzenia Smile jeśli chodzi o konkretne miejsce to myślę o Kacprze z Jah Love Tattoo w Warszawie. doświadczony piercer, zna się na tym co robi.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2022 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
katarzynakow
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #455
RE: prezent dla siebie
Jeśli chodzi o prezenty dla siebie to ja uwielbiam raz na jakiś czas kupić sobie coś nowego z biżuterii. Nawet ostatnio udało mi się znaleźć piękne złote kolczyki w nawet przystępnej cenie na https://www.leksusgold.pl/bizuteria/zloto/kolczyki polecam sprawdzić, ale jeśli o prezenty dla siebie, to każda kobieta powinna sobie na to pozwolić. Odnośnie do tatuażu wspomnianego, to raz sobie postanowiłam zrobić taki prezenty. Przyznam dla mnie się on bardzo podoba jednak to nie ten sam urok, ponieważ jak się zrobi tatuaż w jednym miejscu to jedyne co to można go albo zakryć innym lub usunąć. A dla osób takich jak ja to biżuteria czy już całkiem ubrania to totalny szał.

Moje poprzednie tematy:
09-11-2022 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #456
RE: prezent dla siebie
Moim zdaniem prezenty dla siebie są czymś naprawdę fajnym. Ja jednak szukałem czegoś dla mamy na prezent. To bardzo oryginalna osoba więc takiej właśnie biżuterii dla niej szukałem. Na stronie https://beezoo.pl/16-bransoletki znalazłem rewelacyjne, ręcznie robione bransoletki. Wybrałem tą, która najbardziej mi się spodobała. Jak się okazało mojej mamie te Smile .

01-12-2022 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #457
RE: prezent dla siebie
Może zegarek? Wydaje mi się, że to całkiem trafiony pomysł na prezent z każdej okazji. Polecam na przykład rzucić okiem na takie zegarki breitling: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-breitling . Myślę, że spodobają się Wam.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2022 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #458
RE: prezent dla siebie
Zawsze najlepszym prezentem są kosmetyki! Myślę, że uda się Wam znaleźć najlepsze dla siebie propozycje. Może serum do paznokcie od Eveline Med+? Podpowiem, że naprawdę bardzo dobrze się sprawdza, jeśli zależy Wam na pięknych paznokciach.

Moje poprzednie tematy:
12-12-2022 02:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #459
RE: prezent dla siebie
Jeśli poszukujesz fajnych i wyjątkowych spodni to polecam odwiedzić sklep https://butiklalala.pl/spodnie-szerokie.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2022 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #460
RE: prezent dla siebie
Macie już jakiś pomysł? Ja zastanawiam się nad portretem do pokoju. Nawet już znalazłam stronkę https://www.karykatura-ze-zdjecia.pl/pre...la/rybaka/ Można tut zamówić portrety na różne okazje.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2023 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jakie łóżeczko dla dziecka ? maminka 32 36,892 26-03-2024 20:35
Ostatni post: dajuber
  Wózek dla dziecka laik66 3 390 14-03-2024 23:39
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS