Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przychodnia ginekologiczna
Autor Wiadomość
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Przychodnia ginekologiczna
W swoim życiu zmieniałam ginekologa kilkakrotnie, dużo się przeprowadzałam i byłam też kilka lat za granicą. Obecnie już na stałe przebywam w Warszawie i to właśnie tutaj trafiłam na najlepszą opiekę ginekologiczną, chodzi mi o przychodnię Gabinety Lekarskie Łucka https://gabinetylucka.pl/ pracują tam doświadczeni, wykształceni i przemili ginekolodzy, to lekarze z powołania, którzy na prawdę starają się pomóc i wybierają najlepsze metody leczenia dla każdego pacjenta. Jeśli szukacie dobrego ginekologa to tylko Gabinety Łucka!

Moje poprzednie tematy:
18-06-2020 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Przychodnia ginekologiczna
Wiecie co.. ja na przykład mam tak, że strasznym problemem była u mnie antykoncepcja... prawda jest taka, ze najbardziej problematyczne było to, żeby stosowac prezerwatywy, no ale cóz zawsze bałam się pigułek, teraz w zanadrzu i tak mam w domy na wszelki wypadek mifepristone cena i czuję się bezpiecznie, bo przynajmniej wiem, że jak nawali moja prawdziwa anty, to mam jeszcze coś awaryjnego.

Moje poprzednie tematy:
    29-06-2020 09:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Morwa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 278
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Też zawsze miałam ten sam problem ze znalezieniem odpowiedniego lekarza i to nawet nie tylko ginekologa. Do tej pory ciężko jest mi znaleźć lekarza, do którego mogłabym stale chodzić, ale właśnie w tym gronie wyróżniam panią doktor ginekolog Barbarę Blicharczyk, która jako jedna z nielicznych lekarzy okazała się być bardzo troskliwa o swoich pacjentów oraz dociekliwa. Jak coś to ma ona swój gabinet w Kołobrzegu.

    Moje poprzednie tematy:
    01-07-2020 13:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,072
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Nie wiem jak jest teraz w tych przychodniach ale ja pod koniec grudnia miałam robioną sonovaginografię w szpitalu Medicover, to takie specjalne usg diagnozujące endometriozę, skierował mnie tam mój ginekolog kiedy mu opisałam moje objawy i miał dobre przeczucie bo mam to paskudztwo ale teraz przynajmniej jestem pod fachową opieką

    Moje poprzednie tematy:
    21-08-2020 10:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nastoloatka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Ja będę musiała za niedługi czas udać się do ginekologa po receptę na moje tabletki vines. Nie będę oszukiwać, że taka metoda zabezpieczania się dla mnie jest zdecydowanie najbardziej korzystna, bezpieczna i no przyjemna.

    Moje poprzednie tematy:
    21-09-2020 12:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kardamonka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 541
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Jeśli ginekolog potrzebny jest tylko do wystawienia recepty to nie widzę sensu chodzić do przychodni bo lekarz może wystawić receptę zdalnie (lekarzonline.eu). Przychodnie zostawmy bardziej potrzebującym.

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2020 20:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Z Krakowa niedaleko już do czeskiej granicy - ze swojej strony mogę polecić klinikę https://ginekologicznie.pl W razie niechcianej ciąży czy trwałej sterylizacji tam można liczyć na pomoc, nie to co w PL.

    Moje poprzednie tematy:
    05-10-2021 15:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    Sporo ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o ginekologię i położnictwo na pewno znajdziecie tutaj https://medicapark.pl/ginekologia-i-poloznictwo,16,pl . Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Taka wiedza się przyda. Można również wybrać tam specjalistę, do którego udacie się na wizytę. Wiadomo, że sytuacje bywają różne.

    Moje poprzednie tematy:
    07-11-2021 20:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tym
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Przychodnia ginekologiczna
    W tym temacie jest naprawdę wiele ważnych kwestii. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najskutczniej poradzić sobie z Waszymi problemami. Moim zdaniem w pierwszej kolejności powinniście zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/kobiec...a-leczenie i znaleźć informacje w rzetelnych źródłach, by móc na ten temat porozmawiać z Waszym ginekologiem.

    Moje poprzednie tematy:
      27-11-2021 23:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      marcela
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 478
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Przychodnia ginekologiczna
      Jeśli uda się nam znaleźć dobrego ginekologa to warto się go trzymać. Ja mam u siebie w mieście takiego specjalistę i chodzę do niego regularnie. Długo się męczyłam z nieregularnymi cyklami, dopiero on dobrał mi odpowiednio antykoncepcję. Na tabletkach drovelis krwawienia pojawiają się co 28 dni nareszcie i nie są takie bolesne jak wcześniej. A ja nie muszę dodatkowo się martwić o niechcianą ciążę.

      Moje poprzednie tematy:
      28-12-2021 03:24
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Najlepsza Przychodnia Warszawa tola299 2 2,980 23-10-2023 12:43
      Ostatni post: albatros
        Przychodnia zdrowia Med24 albatros 1 519 20-06-2023 15:12
      Ostatni post: beta66

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS