Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na prezenty?
Autor Wiadomość
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Pomysły na prezenty?
Ja to zawsze muszę się nakombinować z prezentami, ale jakoś zawsze wymyślę coś takiego co jest trafione. Ogólna taka rada - jeśli nie wiesz co kobiecie kupić to coś z urody czy mody, czytaj więcej - tu masz fajne przykłady ciekawych prezentów. A faceci to gadżety lub coś do samochodu

Moje poprzednie tematy:
01-12-2019 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Pomysły na prezenty?
No a może jakieś prezenty fotograficzne? Co powiecie na taką opcję? Takich prezentów jest bardzo wiele i są bardzo personalizowane, a na stronie http://spec-druk.pl/wskazowki-i-porady/p.../cpve_yhfh znajdziecie sobie wszystkie szczegóły i inspiracje związane z takimi prezentami.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2019 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Pomysły na prezenty?
Jak szukacie odpowiedniego prezentu dla myśliwego lub leśniczego to taka nasadka termowizyjna https://elektromaniacy.pl/pol_m_Optyka_O...e-355.html może jak najbardziej się sprawdzić. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który docenią nawet najbardziej wymagający.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
04-12-2019 04:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Pomysły na prezenty?
Myślę, że dobrym prezentem może być ładna pościel. Niedawno dostaliśmy taką w prezencie na parapetówkę od znajomych. Dowiedziałem się, że kupili ją przez internet w sklepie https://www.krainasnow.pl/. Tak nam się spodobała, że zamówiliśmy inną, podobną.

Moje poprzednie tematy:
05-12-2019 02:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Pomysły na prezenty?
Różności można podarować bliskiej osobie. Na pewno chodzi o to, by sprawić komuś przyjemność. Wiem, że fotoksiążka na prezent to super pomysł. Praktycznie dla każdej osoby taki prezent będzie trafny. W Empiku można ją zaprojektować i kupić. Może nawet będzie to świetny prezent na święta.

Moje poprzednie tematy:
06-12-2019 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sadistic23
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Pomysły na prezenty?
Fajny, a przede wszystkim praktyczny prezent? Moim zdaniem świetną propozycją może być właśnie plecak! Bardzo dobrze dopasowany i konkretny może sprawić wiele radości. Sprawdź http://hammocks.pl/plecaki-damskie.php i zobacz jak wiele masz propozycji i jak wiele gustów spełniają.
Moje poprzednie tematy:


Mój blog United4.pl.pl, czyli moda młodzieżowa w designerskim stylu.
09-12-2019 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Pomysły na prezenty?
Myślę, że najlepsze są praktyczne upominki na boże narodzenie. Zawsze lepiej kupić coś, co się przyda niż rzecz, która wyląduje w kącie. Jeśli nie macie pomysłu na prezent to zerknijcie na propozycje sklepu Koszyk Inspiracji. Tu znajdziecie różne artykuły, które mogą stac się wymarzonym prezentem.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2019 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Pomysły na prezenty?
ja już mam pewien pomysł, a mianowicie chce kupić mojej siostrze wygodne spodnie damskie Adidas na ceneo.pl , bo ostatnio zaczęła chodzić na fitness, więc na pewno jej się przydadzą. a to dobra marka, na pewno długo jej posłużą, nie zniszczą się po pierwszym praniu Wink

Moje poprzednie tematy:
10-12-2019 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xaviero
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Pomysły na prezenty?
Kobiety wbrew pozorom lubią praktyczne prezenty, nie mówię tutaj o kuchence czy czajniku ale np ekskluzywnej bieliźnie, tutaj https://ekskluzywna.pl/ świetny sklep z takim asortymentem.

Moje poprzednie tematy:
    18-12-2019 18:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Pomysły na prezenty?
    Ja mam już prawie wszystkie prezenty. Jeszcze tylko dla mamy chcę kupić beret damski i jakąś torebkę. Myślę, że się ucieszy z takiego zestawu bo bardzo lubi zarówno nakrycia głowy jak i torebki. A wy już wszystkie prezenty kupiliście?

    Moje poprzednie tematy:
    19-12-2019 13:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie macie pomysły na imprezowe przekąski? luiz 62 54,038 20-09-2019 21:28
    Ostatni post: karumas

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS