Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garderoba
Autor Wiadomość
Młoda_90
Member
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Garderoba
No tak - w mieszkaniu nie zawsze jest miejsce na wszystko. Ja nie kupuję akurat tyle ubrań, co dodatków, a na przykład torebkę mogę wcisnąć wszędzie. Może ktoś z was w swojej garderobie czy szafie ma torebkę z tego sklepu > https://adam-baron.pl/ ? Zainteresowałam się nim bo produkują torebki z naturalnej skóry, a bardzo zależy mi na jakości. Co o tym sądzicie ?

Moje poprzednie tematy:
    10-07-2020 14:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Garderoba
    Jeśli nie ma miejsca na garderobę to przecież można kupić jedną z takich niedrogich i pojemnych szaf https://www.taniomania.pl/t/tanie-szafy . Ma zamiar właśnie tak zrobić i postawić ją w sypialni albo w przedpokoju. Zawsze się znajdzie jakieś rozwiązanie. Wystarczy tylko trochę pogłówkować Smile

    Moje poprzednie tematy:
    18-02-2021 20:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,454
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Garderoba
    Chciałabym wam polecić firmę gdzie możecie zlecić usługi w zakresie znakowania i zdobienia tekstyliów – odzieży, obuwia, toreb, pościeli, gadżetów reklamowych lub innych. Oni mają w ofercie haft komputerowy teraz posiadają możliwość wykonywania haftów tradycyjnych, haftów z aplikacją, haftów 3d, haftów z wykorzystaniem techniki zwanej cordingiem, haftów chenille, haftów z wykorzystaniem cekinów przyszywanych – Sprawdźcie koniecznie na ich stronę!!

    Moje poprzednie tematy:
    19-02-2021 13:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Madameadame2
    Member
    ***

    Liczba postów: 177
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Garderoba
    Każdy lubi dobrze się ubrać co nie, szczególnie kobietySmile Ja to bardzo zwracam uwagę na ubrania, szczególnie jak wychodzę do pracy. Ostatnio coraz częściej robię zakupy w outletach. Dobrze nie raz sprawdził się outlet hugo boss, trafiłam tu na świetne promocje.

    Moje poprzednie tematy:
      21-02-2021 11:42
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS