Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie wnętrz
Autor Wiadomość
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Projektowanie wnętrz
Wszystko zależy od powierzchni jaką chcemy zaprojektować. Wydaje mi się że aranżacja mieszkania przy małym metrażu nie wymaga pomocy jakieś zewnętrznej firmy. Inaczej sytuacja wygląda przy remoncie domu. Chociaż ostatnio czytałem, że kupując przykładowo płytki dany sklep może oferować usługę naprawczą. Sami poczytajcie: http://www.vigiles.pl/uslugi-dostepne-w-...ek-poznan/ . A powiem wam, że to całkiem fajny pomysł bo mam do wymiany dwa kafle w kuchni, a przecież nie będę do tego brać ekipy.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2018 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Projektowanie wnętrz
Szukając dobrych projektantów wnętrz dobrze jest skontaktować się z krakowską firmę http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ - na jej stronie internetowej znajduje się portfolio przedstawiające najlepsze aranżacje przez nią przygotowane... Szczegółowo opisano również, jak wygląda profes projektowania wnętrz (od A do Z).

Moje poprzednie tematy:
02-02-2018 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
halka
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Projektowanie wnętrz
moim zdaniem warto, szczególnie jeśli tak jak w naszym wypadku masz zbyt duzo pomysłów na urządzenie wnętrza i zbyt mało czasu na spokojne pomyślenie co faktycznie chcemy uzyskać w naszym M. my korzystaliśmy z krakowskich projektantów http://www.vision-studio.com.pl/ i z efektu końcowego jesteśmy baaardzo zadowoleni

Moje poprzednie tematy:
07-02-2018 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Projektowanie wnętrz
Mi się zawsze podobały nowoczesne mieszkania, niestety jednak mój mąż informatyk- o budowlance zielonego pojęcia nie ma, Więc z marzeniami musiałam poczekać. Okazja nadarzyła się gdy znalazłam tą firmę wnętrze doskonałe Ogladałam ich realizacje i musze przyznać, że to własnie czegoś takiego potrzebuję do szczęścia Smile

Moje poprzednie tematy:
10-02-2018 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Projektowanie wnętrz
No tak masz rację Wink nowoczesne wnętrza to bardzo ładne rozwiązanie. Ja ostatnio z moją żoną zdecydowałem, że bardzo ładnym uzupełnieniem takiego stylu będą rolety materiałowe z https://www.domondo.pl/rolety/rolety-materialowe/ . Myślę, że warto sobie rzucić okiem bo oferta jest naprawdę mocno atrakcyjna Wink Z czystym sumieniem, mogę Wam polecić produkty tego sklepu, bo jestem zadowolony z zakupu bardzo

Moje poprzednie tematy:
12-02-2018 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Projektowanie wnętrz
Architekci nie są teraz aż tak drodzy, warto ich wynająć, bo nadają nowego spojrzenia i wnoszą sporo ciekawych pomysłów i wizualizacji. Jak szukasz jakiegoś świeżego umysłu z masą pomysłów, to zaglądnij do architektki http://ferensdesign.pl/

Moje poprzednie tematy:
20-03-2018 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
roksanaszczep
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Projektowanie wnętrz
znacie może architekta, który w projektach stosuję najnowsze technologię jak tutaj dom-inteligentny.pl? Będę wdzięczna za polecenie kogoś sprawdzonego.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2018 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AndyP
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Projektowanie wnętrz
(19-02-2016 14:54)helenaa91 napisał(a):  Warto wynajmować kogoś do aranżacji wnętrz? Znacie może jakieś firmy lub osoby zajmujące się projektowaniem wnętrz?

projektant wnętrz poznań-serdecznie polecam.

Moje poprzednie tematy:
    21-03-2018 17:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    origa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 10
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Projektowanie wnętrz
    Ja sobie chcę kupić jakąś fajną fototapetę i nie mogę znaleźć. Po sklepach stacjonarnych chodze, ale na nic ładnego nie mogę trafić. W sumie na stronie udekorujdom.pl jest kilka fajnych, ktore trafiaja w moje gusta, ale chce dopytac co jest teraz najbardziej modne ktos sie orientuje?

    Moje poprzednie tematy:
      23-03-2018 16:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      rafek34
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 409
      Dołączył: May 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: Projektowanie wnętrz
      Tak, ja również uważam, że raczej zaprojektowanie wnętrza powinno się komuś powierzyć. Komu? Najlepiej firmie, która rzeczywiście się na tym zna i wie, co jest modne, a czego unikać. Świetne projekty wykonuje biuro projektowe https://www.bauartstudio.pl/ - jej projekty znajdujące się na jej stronie internetowej naprawdę mnie zauroczyły!

      Moje poprzednie tematy:
      27-04-2018 23:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        aranżacja wnetrz emprise 105 26,625 Wczoraj 11:25
      Ostatni post: dajuber
        Aranżacja wnętrz laik66 43 2,671 08-04-2024 14:58
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS