Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna wrocław
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Okna wrocław
Możecie się podzielić własnymi inspiracjami dotyczącymi wyboru okien plastikowych lub aluminiowych, bo bardzo mi zależy na czymś optymalnym. Najlepiej wskazówki pod budownictwo pasywne, nowoczesne, energooszczędne. Dajcie znać, czy sami wybieraliście okna, czy raczej korzystaliście z jakiegoś profesjonalnego doradztwa? Akurat buduję się w okolicach Wrocławia, więc tutaj kontakty, jak najbardziej mile widziane. Dzięki i pozdrawiam przy okazji.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2019 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Okna wrocław
W oknach z Oknoplusa masz często specjalistyczne systemy uszczelek, gdzie dochodzi do zwiększenia energooszczędności inwestycji. Szczerze mówiąc, jak pierwszy raz kupujesz okna to można zgłupieć od technologii, jaką wprowadzają producenci. Jak chcesz na spokojnie kupić to Okno Prim we Wrocławiu. Pytaj o panią Gosię, bo bardzo mi pomogła właśnie przy pierwszej inwestycji w stolarkę. Teraz już jako tako sam ogarniam Wink Wiem na co zwracać uwagę, ale jak nie chcesz popełnić błędów to babka profesjonalna w pełni i ci podpowie.

Moje poprzednie tematy:
27-09-2019 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie okna od firmy Drutex polecacie? alicja930 2 127 29-02-2024 23:53
Ostatni post: alicja930
  Wywóz odpadów budowlanych Wrocław karumas 4 335 05-02-2024 15:37
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS