Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liceum
Autor Wiadomość
Sadistic23
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Liceum
Jesteś rodzicem dziecka dorastającego? Trudno Ci je zrozumieć? Nie dziwię się - to jeden z najbardziej wymagających czasów w życiu człowieka. Dlatego poczytaj nieco w tym temacie na stronie https://liceapolskie.pl/ i zdobądź wiedzę oraz doświadczenie!
Moje poprzednie tematy:


Mój blog United4.pl.pl, czyli moda młodzieżowa w designerskim stylu.
23-09-2019 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Liceum
Wybór liceum jest bardzo ważny, bo od tego zależy także jak się zda maturę. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. Tutaj klasy są mniejsze i dzięki temu nauczyciele mogą lepiej dotrzeć do każdego ucznia.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2019 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Liceum
(29-09-2019 16:36)lolek59 napisał(a):  Wybór liceum jest bardzo ważny, bo od tego zależy także jak się zda maturę. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. Tutaj klasy są mniejsze i dzięki temu nauczyciele mogą lepiej dotrzeć do każdego ucznia.

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha rzeczywiście pozwala bardzo szybko przygotować się da matury i później ten egzamin nie będzie stresujący. Nauczyciele tutaj starają się przygotować każdego do zdania go na wysokim poziomie. Jednak prywatna szkoła zapewnia lepsze warunki do nauki.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2019 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Liceum
Warto sprawdzić propozycje kierunków w dziennym liceum ogólnokształcącym, czy technikum. Ze swojej strony mogę polecić abyś sprawdziła ofertę edukacyjną Cosinus w Łodzi, którzy przygotowali jakie profile jak Programista, Rachunkowość, Turystyka itd. które na pewno będą się skutecznie rozwijały i dawały spore możliwości późniejszej pracy zawodowej.

Moje poprzednie tematy:
04-07-2020 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Liceum
A w jakich szkołach uczą się wasze dzieci? Zastanawiam się czy nie warto skorzystać z możliwości jakie daje Fundacja EFC. Mają programy przygotowane dla młodych osób które z różnych przyczyn nie mogą podjąć nauki w wymarzonej szkole. Fundacja pomaga, i finansowo i społecznie.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2020 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Liceum
W mojej opinii warto, abyś zwróciła uwagę na ofertę edukacyjną Cosinus Łódź, bo nie wiem czy wiesz ale już od zeszłego roku prowadzą dzienne liceum ogólnokształcące oraz technikum w swojej placówce i to w naprawdę ciekawych kierunkach, jak Programista, Informatyk, Kosmetyka i wiele innych. Do tego zapewniają uczniom darmowe podręczniki, zeszyty, czy także tablety i karnety sportowe. Nasz synek prawdopodobnie za rok właśnie wybierze ich i kierunek Programista.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2020 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liceum czy technikum? Szklanka 28 11,255 03-03-2023 08:37
Ostatni post: lena007
  Liceum dominik20 1 467 27-09-2022 08:14
Ostatni post: luiz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS