Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na biznes
Autor Wiadomość
kora
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #121
RE: pomysł na biznes
Ja od roku prowadzę biuro rachunkowe dość szybko mi się firma rozwinęła. Teraz nawet ułatwiam sonie pracę i zainwestowałam w fajny program do skanowania faktur co znacznie ułatwia pracę i kontakt z klientem Jeśli szukacie nowości w tym temacie to polecam zobaczcie sobie Invoice Digitizer. Polecam

Moje poprzednie tematy:
    18-06-2018 23:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    helena_trojanska
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #122
    RE: pomysł na biznes
    Podobno dobrze jest otworzyć produkcję, kupic konkretną maszynę, lub maszyny, komputery do biura no i jakis dobry system, który to ogarnie. Generalnie czasy nastały takie, że juz coraz mniej ludzi trzeba zatrudniać w firmach. Programem, który mnie zaintrygował jest Microsoft Dynamics NAV https://erpnav.pl/ Na razie sporo czytam, ale z tego co widzę, to opinie ma dobre.

    Moje poprzednie tematy:
    20-06-2018 18:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,218
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #123
    RE: pomysł na biznes
    Taki na przykład punkt paczkowy https://www.e-speedpak.net/tani-kurier-c...urierskiej to same plusy. Nie trzeba martwić się o towar, bo ludzie i tak będą przychodzić i nadawać przesyłki. Oprócz tego nie trzeba inwestować własnych pieniędzy i robić regularnych opłat. W dodatku można liczyć na pomoc franczyzodawców w rozkręceniu takiego biznesu. Ja już go mam i gorąco polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    21-06-2018 19:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AnnaSobot
    Member
    ***

    Liczba postów: 85
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #124
    RE: pomysł na biznes
    Moim sposobem na biznes było otwarcie salonu kosmetycznego, w którym wykonuję zabieg przedłużania rzęs. Muszę przyznać, że mam dużo klientek, ale to pewnie dzięki temu, że pracuję na profesjonalnych produktach. Ostatnio odkryłam cleaner do rzęs marki Beauty Lashes o zapachu truskawki - jest boski!

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2018 16:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jolajw
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 341
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #125
    RE: pomysł na biznes
    Jeśli chodzi o mój biznes, to wiem, że potrzebna będzie mi taka opcja, jak maszyny błyskowe http://modico.pl/maszyny-blyskowe/ ponieważ interesują mnie pieczątki beztuszowe i myślę, że mogłoby być to naprawdę fajne rozwiązanie. A może są tutaj osoby, które miały już okazję z tego korzystać?

    Moje poprzednie tematy:
    14-08-2018 12:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Arturro
    Member
    ***

    Liczba postów: 93
    Dołączył: Aug 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #126
    RE: pomysł na biznes
    Ja polecam jednak skupić się na jedzeniu. Gastronomia bo właśnie do niej nawiązuje gwarantuje w obecnych czasach wysokie zyski. Wiadomo generalizuje w Wólkach Małych nie utrzyma się z samej gastronomii, ale już w dużych miastach jak najbardziej. Oczywiście o ile świadczone przez nas usługi stoją na przyzwoitym poziomie. Prowadząc lokal gastronomiczny trzeba pamiętać o wyposażeniu np. zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe czy piece do pizzy. Wysokiej jakości wyposażenie to często gwarancja sukcesu.

    Moje poprzednie tematy:
    14-08-2018 12:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #127
    RE: pomysł na biznes
    Może poszukaj czegoś w tym temacie na portalu http://www.menis.pl/informatyka-warszawa/ przeczytasz tam praktycznie wszystko co związane jest z zarabianiem pieniędzy, jak i szkoleniami

    Moje poprzednie tematy:
    24-08-2018 00:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lolek59
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 532
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #128
    RE: pomysł na biznes
    Mozna na pewno szybko i wygodnie zarzadzac swoja firma, dzieki specjalnemu oprogramowaniu https://itmagination.com/ Takie firmy stworza nam programy idealne dla naszego biznesu. Warto pomyslec o takich rozwiazaniach. Korzystaliscie z tego?

    Moje poprzednie tematy:
    28-08-2018 19:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tapikur
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,217
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #129
    RE: pomysł na biznes
    Zauważyłam, że ostatnio praca przez internet stała się bardzo popularna. Nie ma się co dziwić bo siedząc w domu, można naprawde wiele zarobić. Pewnie interesuje Cię make-cash jak zarabiać przez internet .Gdy bliżej zapoznasz się z tematem zobaczysz jak łatwo można w taki sposób zarobić.

    Moje poprzednie tematy:
    29-08-2018 13:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melaska
    Member
    ***

    Liczba postów: 118
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #130
    RE: pomysł na biznes
    Widzę wiele ciekawych pomysłów na biznes, macie już pomysły na ich realizacje? To też oczywiście jest bardzo ważne, jak nie najważniejsze. Myślę że powinien was zainteresować servis dynamics nav. Rozwiązania tego systemu CRM to bardzo szerokie zastosowanie dla firm. Dzięki systemom CRM możecie sprawnie zarządzać sprzedażą w firmie

    Moje poprzednie tematy:
    29-08-2018 14:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Własny biznes Karina 292 85,401 15-04-2024 20:13
    Ostatni post: dajuber
      Pomysł na łazienkę LaminutkaKK 178 95,464 21-03-2024 16:49
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS