Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na biznes
Autor Wiadomość
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #301
RE: pomysł na biznes
Zarządzanie zespołem wirtualnym to obecnie kluczowa umiejętność, zwłaszcza w erze pracy zdalnej i globalnej współpracy. Praca zdalna stała się coraz bardziej powszechna, dlatego zarządzanie zespołem wirtualnym staje się kluczowym elementem efektywnego funkcjonowania firmy. Szkolenia w tej dziedzinie pomagają menedżerom rozwijać umiejętności zarządzania, komunikacji i motywacji wirtualnych zespołów.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2023 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #302
RE: pomysł na biznes

Moje poprzednie tematy:
15-09-2023 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,200
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #303
RE: pomysł na biznes
W temacie własnego biznesu mogę Wam polecić świetna stronę na której dowiecie się jak otworzyć sklep z odzieżą Roco Fashion to nie tylko miejsce które wzbogaci cie o niezbędną i wartościową wiedzę z zakresu stawiania pierwszych kroków w stronę prowadzenia własnego biznesu ale także zaoferuje Ci bardzo bogatą bazę najmodniejszych w sezonie ubrań które zadowolą swoją jakością każdy gust. Osobiście posiadam ich odzież i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Ci do nich zajrzeć.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2023 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #304
RE: pomysł na biznes
Jak zauważyłyście pewnie - biznes tzw. beauty bardzo rozwinął się w ostatnim okresie. Wcale mnie to nie dziwi, bo dziewczyny i kobiety przecież chcą wyglądać atrakcyjnie i czuć się dobrze. Znajoma otwarła nie tak dawno taki właśnie gabinet ,gdzie między innymi przedłuża rzęsy .Takie zestawy do przedłużania rzęs - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes-...s-283.html , to na prawdę fajna sprawa. Najważniejsze ,że dziewczyny są zadowolone.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2023 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #305
RE: pomysł na biznes
Każdy, kto planuje budowę stacji paliwowej, wie, jak ważny jest wybór odpowiedniej firmy do realizacji tego projektu. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą TSG Solutions: https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/ Ich doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt gwarantują zadowolenie z końcowego efektu.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2023 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #306
RE: pomysł na biznes
Na tej stronie https://fordata.pl/venture-capital-a-pri...unduszami/ znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat funduszy PE i VC. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć i tę wiedzę wykorzystać. Przede wszystkim dowiecie się tam jakie są różnice między tymi funduszami i czym się charakteryzują dane inwestycje. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że warto.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2023 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #307
RE: pomysł na biznes
Bez względu na to, jaki masz pomysł - zadbaj o płynność finansową. Usługa, która z pewnością cię zainteresuje to faktoring. Tak się składa, ze firma AFORTI Factor posiada naprawdę korzystne warunki.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2023 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,200
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #308
RE: pomysł na biznes
Firmą godną polecenia kierującą swoją ofertę do producentów drzwi, zakładów stolarskich jak i hurtowni zaopatrzenia meblarstwa jest https://artco-warszawa.pl/ Firma ta jest jednym z liderów w tej branży i zapewnia wysokiej jakości produkty które w zupełności spełniają powierzone im zadanie.

31-10-2023 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #309
RE: pomysł na biznes
Otwierając firmę warto wziąć pod uwagę reklamowanie się w sieci, aby dotrzeć do grona klientów. W tym na pewno pomoże Ci agencja marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ Do tego jak zaczynasz dopiero z biznesem warto z nimi się też skontaktować w celu stworzenia wizytówek, lotek, to jest też dobra inwestycja w rozwój firmy

Moje poprzednie tematy:
11-11-2023 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomysł na łazienkę LaminutkaKK 178 94,777 21-03-2024 16:49
Ostatni post: dajuber
  Pomysł na biznes - bar sushi? karlow 35 13,047 03-03-2024 23:29
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS