Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wozek
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wozek
Łatwo składany wózek to jaki? Na jaką markę postawić? I zależy mi na rozkładanym na płasko aby dziecko mogło się przespać. Musi być wygodny.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2019 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wozek
Chyba większość spacerówek teraz rozkłada się na płasko. Może nie które parasolki nie. Ale podobają mi się jeszcze takie powiększone budki że jak dziecko leży to słońce nie razi. A to nie każdy wózek ma. Potem rodzice pieluszki wieszają na budach a dziecko ma saune w środku.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2019 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wozek
Taką powiększoną budkę ma ten model http://lionelo.com/shop/julie/ Wiem o czym mówisz. Ja kiedyś szukaam takiego wózka przy pierwszym dziecku ale nie było takich budek i kupowałam wózek z przekładaną rączką aby właśnie uniknąć rażenia słońca. Ten wózek też się rozkłada.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2019 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wozek
Z tym wyborem wózka to sytuacja jest trudniejsza niż mi się wydawało. Przygotowuje się do bycia tatą i nie mam pojecia która pełna oferta sklepu jest na tyle warta uwagi żeby ją przejrzeć. Jeżeli są tu jakieś osoby doświadczone w tym temacie może podpowiecie początkującemu rodzicowi co trzeba szczególnie brać pod uwagę wybierając wózek dla dziecka?

Moje poprzednie tematy:
27-10-2019 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wozek
Jeżeli mówimy o spacerówce, wygodnej, niezwykle lekkiej, ale ze świetną amortyzacją, to polecam Euro-cart Spin. Prowadzi się ją bardzo dobrze, wózek jedzie płynnie i lekko. Oparcie jest regulowane, koszyk pojemny i można go złożyć jedną ręką.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2019 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: wozek
Dzisiaj mamy bardzo duży wybór wózków. Mają one najróżniejsze wzornictwo, budowę, a także funkcję. Najważniejsze jednak jest to, żeby zapewniały one komfort i bezpieczeństwo dziecku. Dlatego najlepiej szukać wózków w takich miejscach jak www.sklep-smile.pl . Gdzie mają tylko sprawdzone tego typu artykuły.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2019 16:40 przez jjusti18.)
28-12-2019 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: wozek
a ja z całego serducha polecam firmę Riko a szczególnie model, który ja sama kupiłam - QUBUS! nowoczesna a przy tym bardzo prosta forma, leciutki i aluminiowy stelaż z powłoką galwaniczną. Gondola jest spora, ma regulowane z zewnątrz oparcie i wygodny materacyk. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
17-02-2020 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: wozek
Wiadomo, że wybór odpowiedniego wózka dla naszego dziecka to podstawa ale często w tym całym zamieszaniu zapominamy o tym, żeby wybrać odpowiednie ubranka i pieluszki dla dziecka ale na szczęście tutaj się sporo dowiedziałam https://swiat-rodzicow.pl/idealny-rozmia...dy-zmienic

Moje poprzednie tematy:
18-02-2020 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: wozek
Spacerówka euro-cart VoltPro którą można złożyć i rozłożyć jednym szybkim ruchem oraz siedzisko przeznaczone dla malucha już od dnia narodzin, oparcie rozkłada się do pozycji leżącej. Korzysta się z niego łatwo i wygodnie, wózek jest zwrotny i solidny.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2020 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
filipinka888
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: wozek
Wiele ciekawych modeli fotelików czy wózków na pewno znajdziesz w sklepie internetowym na https://www.wozki-foteliki.pl . Mają tam wiele ciekawych modeli , w tym z wieloma funkcjami nowoczesnymi, które na pewno się sprawdzą. Wygoda dziecka też jest ważna, a nie parada z wózkiem.

Moje poprzednie tematy:
    20-03-2020 13:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      wózek dla dziecka nightshade 23 7,515 01-02-2024 08:51
    Ostatni post: dajuber
      wyprawka dla malucha - wózek maminka 36 10,400 01-02-2024 08:28
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS