Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stomatolog
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
stomatolog
dobry stomatolog z trojmiasta??? macie namiar?

Moje poprzednie tematy:
24-08-2019 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: stomatolog
Zobacz tutaj Klinika stomatologiczna Gdańsk. Myślę że znajdzie się wolny termin dla Ciebie. Bardzo fajni lekarze tam pracują. Oswajają też lęki jak ktos się boi. Ja nie przepadam osobiście za dentystami ale zęby leczyć trzebaSmile

Moje poprzednie tematy:
25-08-2019 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Milena95
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: stomatolog
Jeśli szukasz stomatologa w Krakowie to śmiało możesz uderzać tutaj https://dental4you.pl/ Klinika posiada świetny sprzęt jak i specjalistów a wszystko za niewygórowaną cenę więc warto. Pomogą z każdym tematem który dotyczy zębów.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2019 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: stomatolog
Oj pamiętam, jak na wyjeździe, w Krakowie złamał mi się ząb. Pomoc przyszła od świetnej pani stomatolog z Krakowa, która zlitowała się nade mną i przyjęła z bólem. Niestety, z zęba nic nie zostało, dobrze, że chociaż proces usunięcia zęba poszedł sprawnie.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2019 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: stomatolog
Obecnie nie ma większego problemu ze znalezieniem dobrego stomatologa. Moim zdaniem najlepiej korzystać z usług gabinetów prywatnych bowiem tam można liczyć na wysoką jakość usług. Jesli będziecie potrzebować pomocy chirurga stomatologa to zerknijcie na usługi centrum stomatologicznego https://stomatologiazwyciezcow.pl/zabiegi/chirurgia/ . Tu możecie liczyć na bardzo dobrą diagnostykę oraz precyzyjne leczenie zębów.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: stomatolog
Jeśli potrzebujesz informacji z zakresu stomatologii dziecięcej to odwiedź tą stronę http://astratechdental.pl/w-jaki-sposob-...cka_qzsm.a gdzie dowiesz się jak pielęgnować zęby dziecka. Na pewno wiedza warta kilku minut poświęcenia a zęby dziecka tym bardziej. Poznasz co i jak należy zrobić aby mleczaki dziecka lśniły bielą.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2019 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antoska55
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: stomatolog
W przypadku problemów z zębami, zdrowiem całej jamy ustnej, bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka. Każdy lekarz wam to powieSmile Dlatego też wybierajcie odpowiednie produkty, stosujcie się do zaleceń jeżeli chodzi i pielęgnacje zębów. Jeżeli jesteście rodzicami to przypilnujcie swoje dzieci. Nawet u niemowląt mogą powstać różne problemy z zębami jak np. próchnica. Ja już czytałam na stronie https://www.sunstargum.com/pl/blog/proch...eczyc.html jak zapobiegać próchnicy butelkowej i jak powinno się ją leczyć.

Moje poprzednie tematy:
11-09-2019 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: stomatolog
Zgadzam się, że profilaktyka jest ważna ale nie oszukujmy się - nie każdy dba o zęby. W niektórych przypadkach konieczne są zabiegi jakie oferuje endodoncja mikroskopowa. W Krakowie zabiegi związane z leczeniem zębów przy pomocy mikroskopu oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tam przyjmują bardzo doświadczeni stomatolodzy, którzy pomagają nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2019 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: stomatolog
Prawdą jest, że dziś tylko na prywatne leczenie w takich klinikach jak Atelier Uśmiechu w Warszawie, możemy liczyć. Przecież na kasę chorych to i zapisać się trzeba z pół roku na przód, a i w większości gabinetów nadal spodziewać się możemy bólu i też nie zawsze delikatnego podejścia. A prywatnie takich problemów to nie ma nic a nic.

Moje poprzednie tematy:
03-10-2019 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: stomatolog
Ja myślę o wybieleniu zębów w tym gabinecie stomatologicznym w Krakowie - http://medentus.pl/ Mam żółte zęby chociaż nie palę ani nie piję herbaty i kawy. Próbowałam wybielić je paskami i pastami wybielającymi ale niestety to nic nie dało.

Moje poprzednie tematy:
13-10-2019 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS