Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma i problemy z danymi
Autor Wiadomość
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,005
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Firma i problemy z danymi
Myślę że powinniście znać firmę bezpieczne przechowywanie danych która właśnie dba o to by kopie danych były bezpiecznie przechowywane. Bo pamiętajcie takie ważne kopie ważnych danych powinny być przechowywane przynajmniej w dwóch różnych miejscach. Sprawdźcie ich ofertę i poczytajcie artykuły na ten temat które się tam znajdują.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2020 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Firma i problemy z danymi
Odzyskiwanie danych jest bardzo ważnym aspektem. Dlatego proponuje byście zainteresowali się firmą https://www.fortisrecovery.pl/ . Z tego co czytałam na stronie to analizę mają całkiem bezpłatnie. Także może warto zapytać co i jak i czy jest coś, co możecie spokojnie odzyskać.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2021 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Firma i problemy z danymi
Na pewno twoja firma będzie potrzebować osoby takiej jak administrator bezpieczeństwa informacji ABI jest przepływają przez nią dane wrażliwe objęte RODO. Wyciek takich informacji to sroga kara więc warto się zapoznać z tematem i uniknąć kłopotów. Specjalistyczne portale IT posiadają taką wiedzę i na pewno znajdziesz u nich potrzebne informacje.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2021 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Firma i problemy z danymi
dane muszą być dobrze chronione, to każdy wie

Moje poprzednie tematy:
28-10-2021 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Firma i problemy z danymi
Dlatego u nas wszystkie dane zapisujemy w chmurze. Nie powiem początkowo obawiałam się takiego rozwiązania ale upewniłam się, że pliki i dane są w takim miejscu w pełni bezpieczne. Korzystamy z chmury Google i innych ich usług. A dostarcza nam je ta firma https://fotc.com/pl/ . Do nich mamy pełne zaufanie i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Poza wdrożeniem programów poprowadzili dla nas także konieczne szkolenia i w razie problemów służą zawsze pomocą.

Moje poprzednie tematy:
25-12-2021 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 387
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Firma i problemy z danymi
W naszej firmie nie ma takich problemów bo mamy rozwiązanie które proponuje inea dla firm czyli nie tylko dostęp do szybkiego i stabilnego internetu ale również możliwość korzystania z data center czy wsparcia IT bez konieczności zatrudniania w firmie informatyka

Moje poprzednie tematy:
21-01-2022 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Firma i problemy z danymi
Według mnie jeżeli szukacie przede wszystkim konkretnej pomocy i jednocześnie dokładności w zakresie wykonania takich usług jak szyfrowanie danych, digitalizacja oraz niszczenie dokumentów to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://hsm-recycling.pl/pl/szyfrowanie-...ptografia/ z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Konkretna dawka wiedzy, dokładność i jednocześnie obsługa która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji dla zachowania bezpieczeństwa w swoim biznesie.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2022 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Firma i problemy z danymi
Dane można bezpiecznie przechowywać w chmurze tutaj https://www.arubacloud.pl/ Wiele firm tak robi bo się boja trzymać na dysku na komputerze aby w razie awarii nie poznikało. To jest zawsze dodatkowe zabezpieczenie.

Moje poprzednie tematy:
02-05-2022 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Firma i problemy z danymi
W każdej firmie z czasem zbiera się duża ilość niepotrzebnych już dokumentów. A że obowiązują nas przepisy RODO więc warto zapoznać się z tymi informacjami tu https://niszczeniedokumentow.eu/o-nas/ ESSI to firma która profesjonalnie zajmuje się
utylizacją dokumentów i nośników danych. Warto poznać te propozycje.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2022 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #20
RE: Firma i problemy z danymi
Z jakich nowoczesnych rozwiązań technologicznych korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego? Polecam Wam sprawdzić stronę https://ciekawe.org/2021/12/28/przewodni...hmurowych/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat usług chmur obliczeniowych.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2022 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  własna firma Jędrzej 599 325,910 22-03-2024 08:38
Ostatni post: dajuber
  Własna firma halka 50 14,806 20-03-2024 10:45
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS