Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Autor Wiadomość
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat suplementów typu NoOxi jeśli chodzi o sportowców. Warto próbować, czy jednak nie stosujecie nic tego typu w swojej diecie?

Moje poprzednie tematy:
07-08-2019 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
W mojej opinii jest to rzeczywiście dobra propozycja na która warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o jakość i bogactwo składu. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie sprawdź https://www.grinday.com/pl/sklep/35-noox...cyjna.html i sam się przekonaj jak skutecznie redukuje stres, dostarcza bezcenne przeciwutleniacze spowalniające procesy starzenia się komórek oraz wspomaga dietę antyrakową.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2019 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Weroniczka24
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Bardzo ciekawa opcja i chętnie dowiedziałabym się trochę więcej, mam nadzieję że realnie to działa i również dla mnie się to sprawdzi, bo coraz częściej uprawiam sport m.in bieganie, pływanie, czy rower Smile

Moje poprzednie tematy:
20-08-2019 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Poza tym warto również wspomnieć, że ma duży wpływ na osoby starsze których wygląd również znacząco się zmienia, a NoOxi hamuje zmiany skórne, do tego ma wpływ na lepsze samopoczucie i chęci do działania. Sport i zdrowe odżywianie pozwolą nam realnie utrzymać swój piękny wygląd jeszcze przez wiele lat

Moje poprzednie tematy:
23-08-2019 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Zgadza się, po prostu jeśli ktoś szuka dobrego suplementu wspierającego te aspekty o których wcześniej wspomnieliśmy to warto zajrzeć na ich stronę https://www.grinday.com/pl/sklep/35-noox...cyjna.html gdzie jest on dokładnie opisany, z podanym składem i substancjami. Jak dla mnie to jedna z lepszych formuł, która może przynieś realnie dobre rezultaty w walce o lepszy stan zdrowia.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2019 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
ja co prawda nie znam akurat tego suplementu ale trzeba uwazac co sie przyjmuje. Suplementow jest obecnie bardzo sporo na rynku , dlatego trzeba byc ostroznym - trzeba brac pod uwage sklad takich tabletek, jakie maja miec dzialanie, dawkowanie itp. Lepiej najpierw zapoznac sie z tymi informacjami https://tantus.pl/suplementy-diety-wspom...chudzanie/ zanim dokonamy zakupu. Latwo zniszczyc sobie zdrowie ,dlatego powinnismy byc ostrozni.

Moje poprzednie tematy:
04-09-2019 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,819
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Wsparciem dla sportowca są też świetne kosmetyki. Ja powiem szczerze, że takowe znalazłam na stronie SBR Sports. Mają opcję dla kolarzy, jeśli chodzi o różne zadrapania i otarcia, ale mają też świetne rozwiązanie dla pływaków w postaci produktów do kąpieli po basenie.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2019 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wsparcie dla sportowca - NoOxi
Powiem tak, sama jestem bardzo aktywną osobą, więc u mnie wszelkiego rodzaju zadrapania, otarcia, stłuczenia to codzienność. Dlatego w mojej kosmetyczce krem na otarcia jest obowiązkowy i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Właściwie jest w ciągłym użyci, ratuje mi często życie Smile

Moje poprzednie tematy:
05-11-2019 02:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaki probiotyk dla dziecka?? hutkowa 9 1,561 22-10-2023 00:46
Ostatni post: orzeszkowa
  Kosmetyki dla mężczyzn Ula92 18 9,647 02-08-2023 16:41
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS