Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konto dla studenta
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
konto dla studenta
Witam serdecznie,
od jakiegoś już czasu rozglądam się za kontem osobistym takim dla studenta . Czy
bylibyście w stanie mi pomóc w wyborze banku? Tutaj sprawdzałemhttps://konto-w-banku.pl/konto-mlodych/ i zastanawiam się nad PKO BP jak
uważacie ?

Moje poprzednie tematy:
30-07-2019 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kitin
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: konto dla studenta
Najlepiej kilka dni przed założeniem poszukać dobrze co się na rynku kont sutendckich dzieje bo dzieje się dużo. Nie wiem czy korzystacie z porównywarek, ale moim zdaniem warto zacząć przykładowo promocje dla studentów wszystko w jednym miejscu pogrupowane, na pewno łatwiej podjąć decyzje. Na pewno wybierać z zimną głową, czasami połasimy się na coś czego nie potrzebujemy a płacimy za coś co by nam się przydało.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2019 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
masew
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: konto dla studenta
Na studenckie nest bank ma teraz chyba najtaniej. Cool

Widząc współczesną ofertę kont bankowych na rynku, skłaniałbym się ku Nest Bank-owi. To ciekawa propozycja, zarówno dla studentów jak i osób prowadzących działalność. Sam pod działalność, wybrałem moim zdaniem, najlepsze konto firmowe https://finansenaplus.pl/najlepsze-konto-malej-firmy/ w Nest Banku. Przeznaczone dla przedsiębiorców i spółek prowadzonych zgodnie z polskim prawem. Rachunek jest szczególnie przydatny dla małych firm, które chcą ograniczyć koszty. Gdyż jest prowadzony za bezwarunkowe 0zł, wraz z bezpłatnie użytkowaną kartą debetową.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2020 19:11 przez masew.)
01-11-2019 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cavoe Avec - co myślicie o tym wózku dla bliźniąt? alicja930 1 67 22-03-2024 15:18
Ostatni post: magda676
  Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,181 18-03-2024 18:07
Ostatni post: Katarzyna88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS