Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagażnik rowerowy
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Bagażnik rowerowy
W tym roku wakacje chcemy spedzić bardziej aktywnie, dlatego zastanawiam się nad zakupem bagażnika rowerowego by móc zabierać wszędzie rower. Troche czytałam tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/test...space_xt_3 , o bagażniku rowerowym . Wygląda na całkiem konkretny. Moze ktoś z was taki ma ?

Moje poprzednie tematy:
28-07-2019 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Katarzyna88
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Bagażnik rowerowy
Bagażnik jest obowiązkowy jeśli chodzi o rower., wiem to sama po sobie Wink Bo też dość długo jeżdżę. Ważne też jest to by nasz rower przeszedł odpowiednią konserwację. Ja np będę wymieniała teraz oponę na oponę drutowaną schwalbe nobby nic 26x2 25

Moje poprzednie tematy:
29-07-2019 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Bagażnik rowerowy
Też lubimy aktywnie spędzać czas. W ruchu na rowerze. Cała rodzinka lubi pedałować. Pierwszy raz chcemy też zabrać rowery na wakacje. Bagażnik do auta już mamy. Czytamy artykuły tutaj http://kochamrower.pl/ aby się jak najlepiej przygotować. Uniknąć niespodzianek. Zobaczcie sobie tę stronę bo jest dużo artykułów które mogą się przydać.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2019 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Bagażnik rowerowy
Sporo osób wypożycza bagażniki. Owszem, jeżeli się rzadko jeździ bądź też jest to jednorazowy przejazd to wynajem ma sens. W przeciwnym wypadku najbardziej opłaca się platformy rowerowe kupować. Ich koszt zakupu nie jest duży, jednakże warto mieć taki bagażnik, bo w czasie podróży, zarówno tych bliższych jak i tych dalszych, takie platformy to świetna sprawa.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2020 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Bagażnik rowerowy
Jeśli chcesz mieć bagażnik rowerowy montowany na hak w swoim samochodzie to w takim razie sprawdź ofertę Pezetmot https://www.pezetmot.pl/ z Rzeszowa, gdzie zamontują Ci odpowiedni hak holowniczy dobierając go pod konkretne potrzeby i budżet. Zyskasz możliwość przewożenia rowerów, przyczepki czy bagażnika na hak. Warto pamiętać, że hak holowniczy na rowery i przyczepa powyżej 750 kg wymaga włączenia w gnieździe światła cofania. Najlepiej będzie po prostu z nimi porozmawiać.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2023 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,005
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Bagażnik rowerowy
Zastanawiam się nad zakupem nowego roweru, co możecie mi polecić?

naprawa airbag Kraków

Moje poprzednie tematy:
08-08-2023 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS