Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamery w firmie
Autor Wiadomość
Oliwa
Senior Member
****

Liczba postów: 481
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kamery w firmie
Hej, w przyszłym miesiącu otwieram biznes i wciąż szukam konkurencyjnej oferty na monitoring. Jedna z nich wydaje się bardzo ciekawa, jeśli chcielibyście poznać szczegóły to zobacz na tej stronie.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2019 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kamery w firmie
Witaj Oliwia. Ile pomieszczeń chcesz objąć monitoringiem? Potrzebujesz kamer jedynie wewnętrznych czy myślisz też o zewnętrznych? My mamy monitoringiem objęty cały teren firmowy, więc jak masz pytania chętnie odpowiem. Cały system oraz dysk do rejestratora kupowaliśmy w sklepie Fonex. Przejrzyj sobie ich ofertę.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2019 08:34 przez scyzoryk22.)
09-08-2019 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kamery w firmie
W takim razie zwróć również uwagę na propozycje z oferty producenta JBPartner u którego znajdziesz m.in nowe propozycje kamer do monitoringu domu, czy również firmy. My zdecydowaliśmy się na wersję obrotową KZ5, którą znajdziesz tutaj https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/577-k...otowa.html dlatego polecam sprawdzić, ponieważ działa bardzo dobrze, posiada szeroki zakres funkcjonalności i co najważniejsze szybko wykrywa ruch i włącza alarm, więc wszystkie próby włamania się do nas zostały bardzo szybko przerwane.

Moje poprzednie tematy:
20-08-2019 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kamery w firmie
A skoro już o kamerach mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z kamer sportowych? Widziałam, że na stronie internetowej https://smartcams.pl/22-kamera-sportowa-...20fps.html można sobie taką kamerkę zamówić za całkiem nieduże pieniądze i pomyślałam, żeby sprawić sobie taki prezent Smile Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
13-05-2020 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kamery w firmie
Dobry monitoring w firmie powinien chronic interesy firmy - zarowno przed zagrozeniem zewnetrznym (zlodzieje) jak i wewnetrznym (niestety pracownicy: kradziez, naduzycia, wynoszenie danych itp). Jak wiec zaprojektowac (oraz wykonac!) taki monitoring? Samodzielnie - moze byc to trudne przedsiewziecie, ale od czego sa specjalistyczne firmy? Zobaczcie np tutaj: https://kompleksmedia.pl/monitoring,c183.html - mozna u nich dostac caly potrzebny osprzet do wykonania takiego monitoringu oraz oczywiscie - porady jak to wykonac.
Mysle, ze inwestycja w monitoring w firmie - to opcja wazna rozwazenia.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2020 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kamery w firmie
Gdyby ktoś szukał kontaktu do firmy, która oferuje usługi oraz sprzęt związany z monitoringiem, to polecam https://www.alkam-security.pl/kontakt/od...dzyminska/. W przypadku systemu alarmowych oraz monitoringu trzeba stawiać na najpewniejsze i niezawodne rozwiązania. Wink
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
07-07-2020 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kamery gopro karolcia 13 12,058 21-02-2024 11:00
Ostatni post: dajuber
  Księgowość w firmie zoee8 36 15,064 20-01-2024 16:36
Ostatni post: Aldonka88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS