Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby treningu - need help
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Sposoby treningu - need help
Trening musi być poprzedzony dobrą rozgrzewką, a same ćwiczenia dopasowane do naszych możliwości. Inaczej możemy doznać kontuzji, a to naprawdę nic przyjemnego. Moja siostra pewnego razu przesadziła i nadwyrężyła staw skokowy. Musiała nieźle się nalatać by otrzymać szybką pomoc ortopedyczną. W szpitalu nie było opcji, było zbyt wiele przypadków. Na szczęście u nas w Warszawie jest jeszcze Rex Medical Sport, gdzie lekarze zawsze przyjmują pacjentów najszybciej jak się da. Ludzie z mniejszych miejscowości są naprawdę poszkodowani jeśli nie mają takiego miejsca, bo na nfz ciezko polegać

Moje poprzednie tematy:
02-03-2017 04:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Sposoby treningu - need help
Z fajnych dodatkowych aczkolwiek pomocniczych rzeczy znalazłam uchwyt do pompek na http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23...Sport.html . Sama nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Naprawdę przydatna rzeczy by nie obciążać za bardzo rąk a skupić trening na reszcie partii ciała.

25-03-2017 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AskaM
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Sposoby treningu - need help
Chyba każdy rodzaj treningu wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Wydaje mi się też chyba dopiero zawodowe uprawiane sportu powoduje, że nie należy uprawiać innych bo koliduje to np. w takim sensie ze rozwijają się inne partie mięśni, blokując tym samym pracę tych, które wykorzystuje ktoś podczas uprawiania swojej dyscypliny uprawianej zawodowo. Podobno kolarze nie powinni biegać zbyt dużo. Ale na etapie rekreacyjnym to chyba możesz uprawiać wszystkie sporty. Na pewno jazda na rowerze fajnie wpływa na kondycję oraz spalanie tłuszczu. Ja staram się zrobić około 100 km na tydzień, oczywiście w zimie nie jeździłam, bardziej nart były. Co o rowerów, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tym sklepie: http://www.dobrerowery.pl/ - jest to sklep rowerowy z naprawdę fajnymi rzeczami, taki full asortyment dla osób jeżdżących na rowerach.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2017 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 410
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Sposoby treningu - need help
Mój narzeczony zaczął ćwiczyć w domu wiosłowanie sztangą, co znacznie wzmocnia jego mięśnie pleców. Informacje i porady na ten temat znalazł na stronie http://wirtualnecentrumtreningowe.pl/wid...ie-plecow/ . Z tego poradnika można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy dotyczących ćwiczeń.

Moje poprzednie tematy:
02-04-2017 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Sposoby treningu - need help
A lubicie chodzić na siłownię czy może wolicie ćwiczyć sami? Ja chyba wolę trenować w samotności. Moja siostra ma w domu małą siłownię i czasem z niej korzystam. Teraz będzie kupowała jeszcze takie kółka gimnastyczne https://mtidea.pl/sklep/kolka-gimnastycz...cobra.html dzięki którym będzie można intensywniej ćwiczyć.

Moje poprzednie tematy:
    20-04-2017 12:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jankowiak
    Member
    ***

    Liczba postów: 215
    Dołączył: Sep 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Sposoby treningu - need help
    Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy http://bodyhero.pl/kontakt/ pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.

    Moje poprzednie tematy:
    28-04-2017 18:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Sposoby treningu - need help
    Odeślę Cię do dobrego klubu fitness - to siłownia gdańsk. Tam pracują wykwalifikowani instruktorzy, którzy na pewno Ci doradzą. Możesz też pomyśleć o trenerze personalnym, praca z nim na pewno da świetne efekty.

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2017 13:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Sposoby treningu - need help
    Treningi można także wspomóc elektrostymulacją. Możesz na ten temat poczytać tutaj http://elektrostymulatory.net/elektrostymulacja/ . Mają fajne modele, ja zastanawiam się nad zakupem jednego z nich.

    Moje poprzednie tematy:
    03-06-2017 14:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Danusia16
    Member
    ***

    Liczba postów: 116
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Sposoby treningu - need help
    Mi udało się schudnąć dzięki bieganiu. Na początku ciężko było mi się zmotywować, ale kiedy zauważyłam progres i spadającą wagę to stwierdziłam, że ma to sens! Udało mi się schudnąć 8kg dzięki regularnym treningom 4 razy w tygodniu.

    Moje poprzednie tematy:
    04-06-2017 23:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fitnesska
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Sposoby treningu - need help
    Hm, a ja uwielbiam biegać. Nie trzeba do tego żadnego sprzętu, tylko trochę chęci i wygodny stój, np. manto ubrania

    Moje poprzednie tematy:
      08-06-2017 11:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        peptydy na regeneracje po treningu pawelpruski 1 416 11-04-2022 11:21
      Ostatni post: miki789
        Włączenie peptydów do treningu pawelpruski 1 423 10-03-2022 13:48
      Ostatni post: miki789

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS