Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dezynsekcja i deratyzacja
Autor Wiadomość
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dezynsekcja i deratyzacja
Pewnie, że tak. I nie tylko firmy, bo są też gotowe preparaty, dzięki którym można zwalczyć myszy czy szczury samodzielnie. Tutaj https://ogrodniczy.com/trutki-na-gryzoni...garden-lab jeden z takich preparatów, pasta na gryzonie. Skuteczna, prosta w użyciu. Do tego wydajna. Moim zdaniem świetna alternatywa dla firmy zajmującej się deratyzacją.

Moje poprzednie tematy:
11-04-2022 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Dezynsekcja i deratyzacja
Jest to bardzo nieprzyjemna sprawa, gdy w naszym domu zalęgną się gryzonie i bardzo trudno się ich pozbyć. Warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Mieliśmy taki problem, na szczęście znalazłam DDD usługi, firmę która zdecydowanie zna się na rzeczy.
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2022 13:15 przez kikom.)
30-04-2022 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Dezynsekcja i deratyzacja
Dezynsekcję na terenie stolicy najlepiej zlecić tej firmie https://derato.pl/cennik/ bo mają odpowiedni sprzęt i wiedzę. Szybko się uporają z robactwem i na pewno będziesz zadowolony z usługi.

Moje poprzednie tematy:
03-06-2022 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Dezynsekcja i deratyzacja
A co powiecie na DDD usługi? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma zajmująca się dezynsekcją i deratyzacją, tym bardziej, że faktycznie usługi świadczone są na najwyższym poziomie

Moje poprzednie tematy:
29-06-2022 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Dezynsekcja i deratyzacja
Mrowki w domu to nie tylko uciążliwe, ale również nieestetyczne i niestety czasem trudne do usunięcia insekty. Jeśli borykasz się z tym problemem, warto zajrzeć na https://sobir.pl/mrowki-w-domu-czyli-jak...ieszkania/ i przeczytać artykuł o tym, jak pozbyć się mrowek z mieszkania. W artykule znajdziesz wiele skutecznych sposobów na zwalczanie mrowek, w tym naturalne metody, takie jak olejek miętowy czy kwas cytrynowy, jak również specjalistyczne środki dostępne w sklepach. Ponadto, artykuł zawiera informacje o tym, jakie błędy popełniamy, przyciągając mrowki do naszego mieszkania oraz jakie są sposoby na zapobieganie pojawianiu się tego uciążliwego problemu. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
06-04-2023 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS