Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa dachu
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Budowa dachu
Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba-d...ejsc-wagry . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.

Moje poprzednie tematy:
18-06-2020 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Budowa dachu
Nie zawsze trzeba od razu wymieniac wiezbe dachowa na nowa. Moze gdybys dbal wczesniej o dach, to bys uniknal az takich kosztow! Sa firmy, np https://www.grupabiotop.pl/ ktore w tym pomagaja. Dzieki odpowiedniej impregnacji, czyszczeniu czy malowaniu dachu - dach dluzej pozostaje w stanie idealnym.

Moje poprzednie tematy:
19-06-2020 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Budowa dachu
okna dachowe jeszcze warto kupić, tez mam takie zakupione od z krakowa okna pcv nowa huta siper solidne i konrketne

Moje poprzednie tematy:
    22-06-2020 11:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Budowa dachu
    A czy ktoś z Was współpracował może w kwestii budowy dachu z firmą MG Dachy? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie internetowej https://mgdachy.pl/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. A Wy co o niej sądzicie?

    Moje poprzednie tematy:
    29-06-2020 00:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    trynut
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 376
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Budowa dachu
    Zgadzam się z marzyną - warto pomyśleć od razu o oknach dachowych. Ja polecam pakiet SuperTrio od Fakro. Taki zestaw świetnie sprawdza się zarówno latem (markiza chroni przed nagrewaniem wnętrza), jak i zimą bo kołnierz izolacyjny oraz okno trójszybowe zapewnia świetną szczelność.

    Moje poprzednie tematy:
      20-07-2020 11:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Młoda_90
      Member
      ***

      Liczba postów: 150
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Budowa dachu
      Mam wybrany dach i okna dachowe, ale co z rynnami ? Ktoś z was wybierał ostatnio i może podpowiedzieć na co zwrócić w sklepie uwagę ? Mnie chyba interesują tylko nowoczesne rynny bo będę zrobione tak, aby pełniły swoją funkcję przez wiele lat, niezależnie od tego na jaki konkretnie materiał się zdecyduję. Wiem, że plastik od stali będzie mniej wytrzymały, ale chodzi o samą konstrukcję rynny, które teraz są po prostu lepiej produkowane. To jest moje zdanie, a jakie jest wasze ? Smile

      Moje poprzednie tematy:
        22-07-2020 15:02
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MichałWrok
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 436
        Dołączył: Jan 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Budowa dachu
        Jeżeli wybraliście już odpowiedni materiał do wykonania pokrycia dachowego i planujecie zabrać się za system rynnowy to z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam wziąć pod uwagę http://www.krak-zinc.pl/kategoria/systemy-rynnowe/ gdzie będziecie mogli je odpowiednio dobrać. Stawiają na wysoki standard wykonania, przystępne ceny i konkretne podejście do potrzeb klienta. Mam nadzieję, że z ich pomocą efekt końcowy wyjdzie tak jak to sobie zaplanowaliście. Z resztą dla pewności sprawdźcie także galerię realizacji zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

        Moje poprzednie tematy:
        09-01-2021 19:08
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Budowa domu Tapikur 92 9,404 29-04-2024 12:01
        Ostatni post: dajuber
          Pokrycie dachu Emma 6 261 26-04-2024 12:18
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS