Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obozy jezykowe
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Obozy jezykowe
Witam, a może bardziej – hello! Wink Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałbym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

Moje poprzednie tematy:
05-07-2019 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Obozy jezykowe
Pojawiło się różnych biur podróży, które oferują wyjazdy językowe za granicę ostatnio. Jeśli ja miałabym coś polecać to na pewno ATJ ze strony lingwista.com.pl. Działają w tej branży już od 60 lat, więc nie urwali się nagle na fali popularności jak Filip z konopi.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2019 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tamarass
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Obozy jezykowe
Takie obozy to fajna sprawa. Można poznać nowe miejsca a przy okazji nauczyć się języka.

Moje poprzednie tematy:
    09-07-2019 12:44
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Obozy jezykowe
    Taki wiek będzie idealny na jakiś młodzieżowy obóz językowy Smile Sama mam 18 lat i od dobrych kilku lat jeżdżę w wakacje właśnie na obozy językowe. Mega polecam taką opcję, bo można się i świetnie bawić i przy okazji czegoś nauczyć. A na takich obozach zawsze poznaje się świetnych ludzi, z którymi potem można utrzymywać przez długo kontakt Smile W tym roku ponownie jadę na ten sam obóz, na którym byłam w tamtym roku, dokładnie na ten - https://www.atas.pl/pl/oboz-jezykowy/464...-na-malcie . To obóz językowy na Malcie Smile Malta jest przepiękna, to wprost idealne miejsce na spędzenie wakacji! Więc jak mogę jechać tam i wypocząć i pouczyć się języka, to jestem mega zadowolona Big Grin Najlepsze jest to, że nauka języka odbywa się głównie przez różne zabawy, gry itd. I dzięki temu wszystko lepiej się zapamiętuje Big Grin Powiem Wam, że gdyby nie te obozy, to na pewno nie umiałabym tak dobrze angielskiego jak teraz. Także moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, bo 17 lat to idealny wiek na taki obóz Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    24-07-2019 23:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Obozy jezykowe
    Obozy językowe to moim zdaniem bardzo fajna opcja. Jednakże musimy pamiętać, że wybierając się na nie, trzeba opanować język obcy przynajmniej w stopniu komunikatywnymSmile. Na pewno ułatwi nam to TalkBack i angielski online z native speakerem . Tutaj pod okiem native speakerów z USA będziemy mogli uczyć się w dogodnych dla siebie warunkach, bez konieczności dojeżdżania do szkoły językowej i w idealnie dobranym do naszych umiejętności tempieSmile.

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2019 11:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nininka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 12
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Obozy jezykowe
    Szkoła Berlitz ma wiele ofert jeśli chodzi o obozy językowe, więc warto sprawdzić na ich stronie: https://www.berlitz.pl/ bo naprawdę jest w czym wybierać. Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
      12-08-2019 11:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Obozy jezykowe
      A skoro już o nauce języków mowa, to co sądzicie o organizowanych przez różne szkoły kursach językowych on-line? Mnie zainteresowała oferta kursu języka japońskiego on-line, o której przeczytałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyko...ski/online. Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia ze Szkołą Językową ProfiLingua? I jak wrażenia?

      Moje poprzednie tematy:
      12-01-2021 18:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        OBOZY ŻEGLARSKIE 2024 daniel4437878 0 37 03-02-2024 08:36
      Ostatni post: daniel4437878
        obozy żeglarskie na mazurach dla dzieci karumas 1 275 28-04-2023 22:08
      Ostatni post: scyzoryk22

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS