Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Autor Wiadomość
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Chyba większość osób lubi jako wolny odpoczynek spędzić czas np przed telewizorem i oglądnąć jakiś fajny film. Tylko co w przypadku, gdy tego wolnego czasu nie ma za wiele? Utrzymywanie wtedy kablówki staje się mało opłacalne. Stąd moje pytanie, czy istnieją ku temu jakieś fajne alternatywy?

Moje poprzednie tematy:
23-06-2019 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Masz tak naprawdę kilka rozwiązań do wyboru. Możesz oglądać filmy na stronach typu zalukaj itp. Możesz też przejść na telewizję internetową, wtedy sporo zaoszczędzisz, ponieważ możesz ja dostosować pod swoje potrzeby.

Moje poprzednie tematy:
21-07-2019 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
W sumie ten pomysł z telewizją internetową. Mam tylko pytanie, czy strony z taką telewizją posiadają również jakąś bibliotekę filmów do oglądania, czy jedynie można oglądać to co jest na kanałach.

22-07-2019 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
To już zależy od tego z której telewizji online będziesz korzystać. Jedną ze stron, które oferują właśnie oglądanie filmów jest https://hejo.tv/ - będzie więc to jedna z najlepszych opcji, jeżeli szukasz dobrej strony zarówno do oglądania programów telewizyjnych, ale również gotowych filmów.

23-07-2019 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
A nie lepiej korzystać z usług wypożyczalni filmów online? jak masz czas to znajdujesz sobie fajny film, ewentualnie idziesz do wypożyczalni i odtwarzasz na dvd. Dla mnie liczy się na pewno też jakość sprzętu na jakim się filmy odtwarza, uwielbiam kinowe efekty dlatego rzeczywiście kablówki nie opłacam ale na kino domowe odłożyłam. Ostatnio mąż wymienił kabel łączący kino z telewizorem na optyczny i teraz nie mamy już po co chodzić do kina. Jak chcecie info jaki kabel optyczny wybrać to zobaczcie tu https://www.tme.eu/pl/pages/news/21817/K...s-wiedziec, mąż stąd czerpał info. jaki kabel optyczny wybrać, do czego służy i jakie w ogóle ma zastosowanie.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2019 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
No telewizja internetowa super opcja, albo jakies fajne kino domowe Big Grin ja marze o takim w salonie. Ale jakoś nie moge się zdecydować. Widziałam kilka ale nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze kina domowego a widziałam na Ceneo https://www.ceneo.pl/Zestawy_kina_domowego/p:LG.htm . Ktoś ma kino domowe firmy LG ?

Moje poprzednie tematy:
12-09-2019 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
damias
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Moim zdaniem od telewizji, lepiej wypadają internetowe kanały niezależne.

Pare luznych mysli na temat Fifek (filipinek) ...Każda chce sie ustawic ale niekoniecznie z bialym. Fifkowie wywijaja tutaj numery ale biali nie sa bez winy. Fifka powyzej 25lat czuje sie stara i to najlepszy okres na atak. Wiekszosc nie umie plywac. Preferowany typ to Rock, Vin Diesel ale z zarostem na reszcie ciala. Rodzina Fifki powieksza sie w miare obcowania z nia i duzo szybciej niz przyrost naturalny. Najlepiej jak najdalej od niej. Babcia zawsze wie lepiej niz ty. Najlepsza Fifka pracujaca, jezeli nie to z jakims hobby oprocz FB, selfies, Tiktok itp. Preferowany zwiazek Fifki to na odleglosc, bialy podsyla kase i pojawia sie raz na rok na miesiac. 40latek wygrywa z 20latkiem i 6pack browaru jest ok. Podróżowanie dla Fifek jest big deal i 50km to juz powazna wyprawa. Kazda chce zobaczyc Boracay. Zaloty w pojeciu Fifek to okres poszukiwania lepszej partii wiec nigdy nie nalezy czuc sie pewnym.. Polecam też ciekawy w kanał youtube męski Internecie. Cool Rolleyes

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2019 02:16 przez damias.)
07-10-2019 02:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Internet da ci dostęp do wszelkiej rozrywki.

Moje poprzednie tematy:
07-10-2019 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
Ja akurat telewizji to mało co oglądam. Jeśli chcę coś obejrzeć bez reklam to wybieram się do kina. Wtedy mogę spokojnie ułożyć się w fotelu i oglądać to na co przyszłam. Kilka dni temu byłam na Ukrytej Grze w kinie i tak się wciągnęłam że nawet nie otworzyłam nic do jedzenia, a film to po prostu klasa sama w sobie

Moje poprzednie tematy:
02-12-2019 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: najkorzystniejsze alternatywy dla telewizji
A ja tam lubię telewizję Smile zwłaszcza te kanały sportowe które mam teraz w pakiecie https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety...t-premium/ Naprawdę sporo ciekawego się dzieje i jest na co popatrzeć

Moje poprzednie tematy:
26-01-2020 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cavoe Avec - co myślicie o tym wózku dla bliźniąt? alicja930 1 69 22-03-2024 15:18
Ostatni post: magda676
  Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,182 18-03-2024 18:07
Ostatni post: Katarzyna88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS