Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Autor Wiadomość
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Takich klinik jest sporo na rynku. Ale poziom jakości usług jest zróżnicowany. No i ceny też. Akurat Magiczną Klinikę mogę polecić z czystym sumieniem. I wysoka jakość usług, i konkurencyjne ceny. Często korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i mam porównanie.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2020 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Akurat w Lublinie nie byłam w Magicznej Klinice, ale za to kilka razy odwiedziłam oddział w Gdańsku. Robiłam usta, bo chciałam ładnie wyglądać na weselu siostry. Zabieg w ogóle nie bolał, a efekt widać już po kilku dniach. Przyznaję, że kusząca była też cena. Dziewczyny, nie zastanawiajcie się, tylko zapiszcie się na wizytę.
Moje poprzednie tematy:


15-10-2020 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Fiona11, potwierdzam, mają bardzo dużo oddziałów w całej Polsce, dzięki czemu każda z nas może trafić do świetnego specjalisty. Jakość zabiegów jest bardzo dobra, bo wykorzystują wyłącznie najlepsze specyfiki. Doktorzy są doświadczeni, a na ich korzyść działają też ceny – można znaleźć promocje na większość zabiegów.

Moje poprzednie tematy:
22-10-2020 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
ewelina546, ja od lat korzystam z usług Magicznej Kliniki i jestem fanką ich zabiegów odmładzających. Często odwiedzam ich, gdy chcę poprawić nawilżenie i jędrność mojej skóry twarzy i dłoni. To naprawdę działa i polecam wszystkim dziewczynom, które mają suchą skórę. Ceny też są zachęcające.

26-10-2020 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Którym oddział Magicznej Kliniki zazwyczaj odwiedzacie? Bo ja odwiedziłam ich w Warszawie, ale słyszałam, że mają oddziały w całej Polsce i jestem ciekawa, czy np. w Olsztynie jakość też jest dobra. Akurat tam miałabym bliżej niż do stolicy. Interesuje mnie zabieg korekcji kształtu nosa, słyszałam, że robią go bezboleśnie.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
irena47
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Ja właśnie mam do Olsztyna najbliżej. I tam korzystam z Magicznej Kliniki. Nie wiem jak inne placówki, ale z tej w Olsztynie jestem mega zadowolona. Profesjonalna kadra, konsultacje przed każdym zabiegiem. Robię u nich bursztynowe odmładzanie skóry i usta kwasem. Polecam oba zabiegi Smile

Moje poprzednie tematy:
02-11-2020 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia55
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Ja również polecam Magiczną Klinikę, korzystam z ich usług w Białymstoku. Często można trafić na fajne promocje. Cenię sobie tam zabieg modelowania ust. Za każdym razem wszystko odbywa się na wysokim poziomie, bardzo profesjonalnie. Usta wyglądają naturalnie i bardzo kobieco. Jestem zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2020 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Irena47, możesz podać więcej szczegółów na temat modelowania ust? Do tej pory w Magicznej Klinice robiłam tylko zabiegi odmładzające na twarz. Jestem zadowolona z efektu, dlatego myślę nad kolejnymi zabiegami. Słyszałam, że modelowanie kwasem hialuronowym nie boli, a efekty są widoczne nawet przez kilka miesięcy.

02-11-2020 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia55
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
No powiększanie ust nie boli, bo jest podawane znieczulenie miejscowe, ale pozniej są opuchnięte i można odczuć dyskomfort, najlepiej zarezerwuj sobie kilka dni na to, żeby dojść do siebie.

05-05-2021 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paweł95
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie
Niezależnie od tego, gdzie decydujemy się wybrać na zabieg medycyny estetycznej, to magiczna klinika daje radę. Mają bardzo dobrych lekarzy medycyny estetycznej, ktorzy potrafią doradzić, zabiegi tanie, wszystko jak należy.

Moje poprzednie tematy:
01-11-2021 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kosmetyki - opinie? nina18 53 13,678 14-03-2024 12:53
Ostatni post: barto776
  rokoko.com.pl - opinie Tosia 7 558 01-03-2023 20:35
Ostatni post: ewelinka01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS